(c) KaunoŽinios.lt archyvo nuotr.

Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biure susirinko daugumos Kauno universitetų ir kolegijų studentų atstovybių atstovai aptarti, kaip pažymėti lapkričio 19-ąją – Tarptautinę nerūkymo dieną. Bendromis pastangomis Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras ir įvairių aukštųjų mokyklų studentai primins visuomenei ir ypač jaunoms merginoms apie rūkymo žalą.

Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras ir septynios aukštosios mokyklos – Vytauto Didžiojo universitetas, Kauno medicinos universitetas, Kauno technologijos universitetas, Lietuvos kūno kultūros akademija, Lietuvos veterinarijos akademija, Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo fakultetas ir Kauno technikos kolegija – aptarė akcijos, skirtos Tarptautinei nerūkymo dienai organizacines detales ir gaires.

Studentai mielai dalinosi idėjomis ir pasiūlymais, kaip būtų galima patraukti kuo didesnį visuomenės dėmesį į plačiai paplitusią problemą – rūkymą. Buvo sutarta, jog visų mūsų tikslas – kelti žmonių sąmoningumą ir supratimą, jog problemas reikia spęsti užkertant joms kelią, o ne dorojantis su pasekmėmis.

Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro psichologė R.Vaitkienė, džiaugiasi, kad jauni žmonės rūpinasi ne tik savimi bei suvokia atsakomybę, kad kiekvienas turi rūpintis visuomenės sveikata. Tereikia pradėti nuo savęs. Dėl šios priežasties šių metų Tarptautinė nerūkymo dienos akcijos didžiausią dėmesį telks į rūkymo žalą mamos ir vaiko sveikatai – pažeidžiamiausias visuomenės sveikatos dalis.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: