Kaunas.lt archyvo nuotr.

Jau rugpjūčio pabaigoje kauniečiai bei miesto svečiai už automobilių stovėjimą apmokestintose gatvėse bei aikštelėse galės atsiskaityti banko kortelėmis.

Šiuo metu vairuotojai už laikiną automobilių stovėjimą apmokestintose miesto teritorijose trisdešimt aštuoniuose automatuose gali atsiskaityti grynaisiais pinigais, specialia elektronine kortele arba trumpąja žinute. Vasaros pabaigoje sumokėti rinkliavą už stovėjimą kauniečiai bei miesto svečiai galės ir banko kortele.

„Šiuo metu vyksta programavimo darbai, ruošiama sistema. Planuojama, jog rugpjūčio antroje pusėje vairuotojai jau galės už automobilių stovėjimą atsiskaityti banko kortelėmis. Iš viso mieste stovės penkiasdešimt skaitytuvų, kuriuose už stovėjimą bus galima atsiskaityti tiek banko kortele, tiek jau įprasta elektronine kortele”, – teigė VšĮ „Automobilių stovėjimo aikštelės” direktoriaus Saulius Taškūnas.

Pasak Kauno miesto tarybos nario Vygando Gudėno, ši nauja apmokėjimo forma bus labai patogi miestiečiams ir iš užsienio atvykstantiems miesto svečiams, kuriems nebereikės keistis valiutos.

„Norint atsiskaityti už automobilio stovėjimą banko kortele tereikės surinkti savo kortelės slaptažodį. Ši procedūra visiškai nesiskiria nuo tos, kurią kasdien atliekame prekybos centruose ar kitose vietose, kuriose yra galimybė atsiskaityti banko kortelėmis”, – pasakojo V.Gudėnas.

Už automobilių stovėjimą atsiskaitant banko kortelėmis, rinkliavos dydis vairuotojams liks toks pat – tarpininkavimo mokestį apmokės VšĮ „Automobilių stovėjimo aikštelės”.

Renata Bartusevičiūtė

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: