(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto studentų atstovybė pavasarį švęs dvidešimties metų jubiliejų. Per visus veiklos metus atstovybės nariai stengiasi dėl universiteto bendruomenės gerovės: atstovauja studentų interesus, skleidžia informaciją, sprendžia įvairias studentiško gyvenimo problemas bei organizuoja renginius.

Organizacija neapsiriboja renginiais, skirtais tik fakulteto bendruomenei: fuksų“ stovyklomis, tradiciniais renginiais „Nulių šou“ ir „Nusipirk Valentiną“, pirmakursių krikštynomis ir kitais. Atstovybė taip pat vykdo projektus, skirtus Kauno miesto gyventojams. Vienas žymiausių ir didžiausių projektų – „Sielų upė“. Tai prieš devynis metus gimęs projektas, kurio metu kiekvieną lapkričio pirmąją žvakelių šviesa sušvinta takas nuo Katedros iki pat Soboro.

Prie nuolat aktyviai veikiančių penkiasdešimties narių gali prisijungti visi VU KHF studentai. Tereikia parašyti motyvacinį laišką, išlaikyti socialinės-akademinės srities testą, o tuomet belieka kartu su visais nariais imtis universitetui bei visuomenei naudingų ir patiems aktualių darbų.

Organizacija teigia, jog jų išskirtinis bruožas – paprastumas ir „fainumas“ – taip juos apibūdina ir jų kolegos iš Vilniaus. Jie linksmi, visada geros nuotaikos, energingi, kūrybingi ir visuomet pasiruošę padėti savo studentams.

VIZITINĖ KORTELĖ:

  • Interneto svetainė www.khfsa.lt
  • Vadovo vardas, pavardė: Gintarė Lazdinytė
  • Kontaktai: pirmininkas@khfsa.lt, 8 676 05520
  • Būstinės adresas: Muitinės g.8, Kaunas
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: