Vyks neformalus susitikimas su Kauno miesto savivaldybės atstovais

Šių metų vasaros pabaigoje vykusio tradicinio Kauno jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“ (KJOSAS) organizuoto renginio Vasaros Akademija 2011 metu buvo sutarta, jog nuo šiol periodiškai vyks neformalios apskritojo stalo diskusijos tarp jaunimo ir savivaldybės atstovų.

Susitarimas nebuvo pamirštas, ir KJOSAS rugsėjo 6 d. (antradienį) 18 val. savo patalpose (Gedimino g. 33-20) inicijuoja tokį susitikimą.

„Tikimės, jog tokio pobūdžio susitikimai užmegs aktyvesnį dialogą tarp jaunimo ir miesto valdžios atstovų, o tai įtakos pozityvių iniciatyvų bei pokyčių atsiradimą jaunimo labui,“ – mintimis dalijosi KJOS „Apskritasis stalas“ pirmininkas Mantas Jurgutis.

KJOSAS Vasaros Akademijos, kurios tema šiemet buvo jaunimo politika savanoriškai veikiančio jaunuolio akimis, metu dalyviai kartu su atstovais iš Kauno miesto savivaldybės – vicemeru Povilu Mačiuliu ir jaunimo reikalų koordinatore Laura Ramanauskaite-Stašiauskiene – diskutavo apie tai, ko savivaldybė tikisi iš jaunimo, ko jaunimas tikisi iš savivaldybės ir kokie bendradarbiavimo būdai būtų efektyviausi bei naudingiausi. Viena iš svarbiausių išvadų, padarytų po diskusijos, buvo ta, kad tiek vienos, tiek kitos pusės atstovams reikia kuo daugiau bendrauti vieniems su kitais.

Tad dalyvauti pirmajame susitikime rugsėjo 6 d. yra kviečiamas jaunimas, suinteresuotas savo likimu Kauno mieste.

KJOSAS informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: