(c) zalgiris.lt archyvo nuotr.

Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda sėkmingai startavo Vilagarsijoje (Ispanija) vykstančiame tarptautiniame turnyre. Žalgiriečiai pirmosiose rungtynėse įveikė Belgrado „Mega Vizura“ krepšininkus 93:69 (23:20, 23:13, 21:17, 26:19).

Penktadienį kauniečiai 18 val. susitiks su Badalonos „DKV Joventut“ bendraamžiais.

Pirmojo turnyro mačo pradžia užtruko. Komandoms apšilinėjant vienas Belgrado ekipos žaidėjas nulaužė krepšio lanką, kurį turnyro organizatoriai keitė beveik valandą. Priverstinė pertrauka naudingesnė buvo „Mega Vizura“ ekipai. Serbų jaunimas didžiąją dalį pirmojo kėlinio turėjo 4-6 taškų pranašumą, kol galiausiai Žygimanto Janavičiaus tritaškis pradėjo „Žalgirio“ spurtą ir po 10 minučių žaidimo kauniečiai buvo priekyje 23:20.

Antrojo kėlinio metu žalgiriečiai dar labiau padidino atotrūkį ir įpusėjus mačui pirmavo 46:33.

Situacija nesikeitė ir po didžiosios pertraukos. Trečiajame kėlinyje „Žalgiris“ dar šiek tiek padidino persvarą – 67:50, o ketvirtajame pradėjo triuškinti varžovus bei baigė rungtynes pirmaudami 24 taškų skirtumu – 93:69.

„Žalgiris“: Ž.Janavičius 22 (5/8 dvit., 2/3 trit., 6/7 baud., 20 naud.), M.Kadzevičius 17 (3/3 dvit., 1/3 trit., 8/14 baud., 22 naud.), A.Drungilas 15 (5/6 dvit., 5/6 baud., 9 atk. kam., 4 per. kam., 4 blk., 29 naud.), V.Čepukaitis 11 (6 atk. kam.), Š.Vasiliauskas 8, M.Kupšas 6, S.Vene 4, T.Jogėla 4, V.Lipkevičius 3, A.Pečiukevičius 3.

„Mega Vizura“: N.Arnautovičius 20, N.Jaramazas 11, S.Jelovacas 10 (5 atk. kam.).