(c) Kauno rajono savivaldybės archyvo nuotr.

Kaip jau esame informavę anksčiau, liepos 17 dieną Žalgirio atminimo parke surengtas Žalgirio mūšio 600 metų jubiliejaus minėjimas sutraukė gausybę žmonių ne tik iš Babtų, bet ir gretimų seniūnijų, Kauno miesto ir aplinkinių rajonų. Tai nudžiugino jos rengėjus – Kauno rajono savivaldybę ir klubą ,,Žalgirio pergalės parkas“. Dar labiau nudžiugino tai, kad renginys patiko jo dalyviams.

Neseniai Kauno rajono savivaldybę pasiekė Julijos Iskevičienės laiškas merui Valerijui Makūnui ir Administracijos direktoriui Vytui Bancevičiui, kuriame dėkojama už šventę ir galimybę dalyvauti joje. ,,Matėsi, kad renginiui buvo kruopščiai ruoštasi ir viskas apgalvota iki smulkmenų, pasirūpinta viskuo, kad kiekvienas čia atvykęs rastų tai, kas jį sudomintų: kariuomenės orkestras, folkloro dainos, ugnis, atgabenta nuo nežinomo kareivio kapo, Sporto muziejaus ekspozicija, spektaklis, Lietuvos kariuomenės karinių oro pajėgų skrydžio pristatymas, kareiviška košė. O svarbiausia: pasirūpinta ir tais, kas neturi nuosavo transporto, žmonės buvo dėkingi už suteiktą galimybę pabuvoti renginyje“, – rašo laiško autorė. Moteris teigia, kad nors ir teko rinktis tarp tą pačią dieną vykusių ir kitų renginių, nesigailinti, jog atvyko į vieninteliame Lietuvoje Žalgirio pergalės parke surengtą minėjimą.

Kauno rajono savivaldybė savo ruožtu dėkinga ūkininkams Romui Majerui ir Juozui Staliūnui, UAB „Kamesta“ generaliniam direktoriui Valentinui Marcinkevičiui, Kauno miškų urėdijos urėdui Juozui Jermalavičiui, Lietuvos viešojo saugumo tarnybos prie VRM vadui Sergejui Madalovui, Lietuvos karinių oro pajėgų vadui Artūrui Leitai, Vytauto Didžioji karo muziejaus direktoriui Gintautui Surgailiui, Kauno apskrities Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės vadui Minvydui Mikalauskui, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno rajono policijos komisariato viršininkui Romui Oželiui, Kauno rajono greitosios medicinos pagalbos stoties direktorei Nelitai Gudžiūnaitei-Bybartienei, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono vadui Raimundui Vaišnorui, režisieriui Petrui Bielskiui, Lietuvos sporto muziejaus direktoriui Pranui Majauskui, visiems, kurie padėjo surengti Žalgirio mūšio 600 metų jubiliejaus šventę.

Kauno rajono savivaldybės informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: