© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Buvusi Prancūzijos pirmoji ponia Valerie Trierweiler (Valeri Trirveiler) sakė, kad gali parašyti knygą apie savo išsiskyrimą su prezidentu ir kad ji dėl šio skandalo yra “labiau nusivylusi nei pykstanti”.

Interviu žurnalui “Le Parisien”, kuris turi būti išspausdintas penktadienį, V.Trierweiler papasakojo apie savo šios savaitės kelionę į Indiją ir pavadino ją “sugrįžimu į laisvę, toli nuo politikos pasaulio ir jo išdavysčių”.

Prezidentas Francois Hollande’as (Fransua Holandas) sulaukė kritikos dėl to, kaip trumpai ir atžariai savaitgalį paskelbė, kad išsiskyrė su V.Trierweiler po romano su jaunesne aktore. Tai jis padarė trumpu pareiškimu naujienų agentūrai AFP.

Buvusi pirmoji ponia sakė, kad dėl išsiskyrimo yra “labiau nusivylusi nei pykstanti”, tačiau pridūrė: “Neatmetu galimybės parašyti knygą”.

Ji sausai pakomentavo, kad jos buvusio partnerio pareiškimą, kuriuo buvo paskelbta apie išsiskyrimą, sudarė “18 žodžių, beveik po vieną kiekvienam kartu praleistam mėnesiui po jo išrinkimo”.

V.Trierweiler papasakojo, kad būdama Indijoje atsakė į F.Hollande’o trumpąsias žinutes.

“Jis nerimavo dėl kelionės organizavimo ir mano sveikatos”, – sakė V.Trierweiler.

Minimą interviu ji davė baigiantis dviejų dienų kelionei Indijoje, skirtai paremti Prancūzijos pagalbos organizacijos “Action Contre la Faim” pastangas. Indijoje V.Trierweiler apsilankė lūšnyne ir pamatė, kaip vykdoma vaikų iš nepasiturinčių šeimų maitinimo programa.

Ji sakė, kad “trokšta kuo greičiau grįžti į normalų gyvenimą, nes nenori būti ir nebus įžymybių kompanijos dalis”.

48 metų V.Trierweiler, kuri tebedirba prancūzų žurnale “Paris Match” ir rašo jame apie meną, sakė, kad planuoja tęsti labdaringą veiklą, o ne grįžti prie politinės žurnalistikos.

Rašyti apie F.Hollande’ą būtų “pernelyg sudėtinga”, pripažino ji.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto
tinklalapiuose be raštiško UAB “BNS” sutikimo draudžiama.

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: