Hayao Miyazaki personažas Totoro

Ne tik Japonijoje, bet ir visame pasaulyje gerai žinomas animatorius Hayao Miyazaki, kartu su animacine studija „Studio Ghibli“ imasi naujo projekto: režisieriaus animacijos pasaulis taps realybę. Netrukus animacijos gerbėjai galės vaikščioti po parką, kuriame apsigyvens  daugybės animacinių pilnametražių filmų herojai.

Projekto kūrėjai kartu su studija „Studio Ghibli“ imasi kurti pramogų parką, kurio pagrindinė mintis- daugybės animacinių pilnametražių filmų režisierius Hajao Mijadzakio filmo siužetais „Mano kaimynas Totoro“ paremta parko idėja. Tik pasirodęs filmas sulaukė didžiulės sėkmės bei pasaulinio pripažinimo. Dauguma kritikų teigia, kad „Mano kaimynas Totoro“ yra ne tik juokingas, bet ir už širdies griebiantis filmas. Kuriame sukasi liūdesio, intrigų, netikėtumų ir juoko elementai.

Tai bus parkas, kuriame ne tik šio filmuko gerbėjai, bet ir anime mylėtojai turės galimybę vaikščioti po magišką Totoro pasaulį. Būsimas pramogų kompleksas atsiras netoli Nagojos, Aičio prefektūroje. Gerbėjai, kurie yra pakvaišę dėl anime, galės savo mylimus personažus, viena iš jų tai- Totoro lankyti kasdien.

Mano kaimynas Totoro“

StudijosStudio Ghibli1988 metais išleistas animacinis filmas pelnė žurnalo „Animage“ pagrindinį prizą bei. laikraščio „Mainiči Šinbun“ teikiamą filmo apdovanojimą ir daugybę kitų pripažinimų. Labai greitai animacinis personažas Totoro tapo visiems artimas ir puikiai pažįstamas, kuris yra lyginamas su meškiuku Mike Pūkuotuku ir peliuku Mikiu. Totoro yra vienas žinomiausių personažų, kuris pritraukia ne tik vaikus, bet ir suaugusius savo stebuklingumu. 

Filme pasakojama apie dvi jaunas profesoriaus dukteris ir jų bendravimą su draugiškomis miško dvasiomis pokario Japonijos kaimo vietovėje. Profesorius Kusakabė kartu su dukromis Sacuki ir Mei persikelia gyventi į apleistą namą, Japonijos kaimo vietovėje, esanti netoli miesto ligoninės, ten kur yra mergaičių serganti mama. Mei būnant lauke, pamato į triušį ar katiną panašią magišką būtybę ir ima jas sekti. Miško glūdumoje mergaitė sutinka didelę miegančią būtybę. Būtybei garsiai suriaumojus Mei pavadina ją Totoro. Mei niekaip nepavyksta šeimos narių įtikinti sutikus miško dvasią. Tėvas spėja, kad tai yra miško būtybių, kuri kartais pasirodo žmonėms.

Totoro park

Lietingą vakarą mergaitės laukia iš darbo sugrįžtančio tėčio. Dukros ima nerimauti, nes tėtis nepasirodo laiku. Tuomet šalia jų pasirodo Totoro. Mergaitės jam pasiūlo tėčiui skirtą skėtį, jis norėdamas atsidėkoti, įteikia riešutų ir sėklų pilną ryšulėlį. Mergaitės nusprendžia pasodinti sėklas. Viena naktį mergaitės pabunda ir pamato Totoro bei jo draugus šokančius aplink pasodintas sėklas ir nutaria prisijungti prie jų. Staiga daigai ima augti neregėtu greičiu ir suformuoja milžinišką medį. Totoro nuskraidina savo draugus ir mergaites ant medžio viršūnės. Ryte atsibudusios mergaitės randa darže išdygusius medžių daigus.

Fantazijos pasaulio tapimas realybe

Netrukus animatoriaus Hayao Miyazaki fantazijos pasaulį bus galima pamatyti realybėje. Parke bus įrengti įvairūs atrakcionai ir miško takai, ne tik pagal „Mano kaimyną Totoro“ siužetą, bet ir pagal kitus garsiojo animatoriaus filmus: „Kikės siuntų tarnybą“ ir „Keliaujančią Haulo pilį“.
Teminiame parke bus bandoma atkurti filmo gamtovaizdžius, galingas instaliacijas, vaizduojančias vorų bei šernų pavidalo dvasias fantastiniuose kraštovaizdžiuose. Taip pat bus ir europietiško stiliaus bokštų, kurie aprinkami H. Miyazaki darbuose. Parko atidarymas planuojamas 2022 metų pradžioje.

Taip pat skaitykite: Tobula juodo ir fantastiško humoro komedija suaugusiems „Rikas ir Mortis“

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: