© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Viena Lenkijos pilietė, kuri buvo viena iš pirmų per šią savaitę Tunise įvykdytą teroro ataką pašautų žmonių, pasakojo, kad jau buvo pasiruošusi mirti.

Jadwiga Olszewska (Jadviga Olševska) ir jos vyras trečiadienį buvo ką tik išėję iš Bardo nacionalinio muziejaus Tuniso sostinėje, kai išgirdo šūvius.

“Kažkas šūktelėjo “Gulkit ant žemės!” – moteris penktadienį sakė duodama interviu naujienų televizijai TVN24. – Parkritom ant žemės, bet staiga pajutau baisų karštį ir pamačiau, kad mano ranka (nukrito) ant pilvo … Tuojau po to kitas šūvis man pataikė į pilvą.”

“Galvojau, kad mirštu, – pridūrė ji, gulėdama ligoninės lovoje Tunise sutvarstyta dešine ranka. – Vyras man šaukė, kad laikyčiausi. Negalėjo man padėti, nes jam pačiam buvo peršauta koja … Mėginau sustabdyti kraujavimą skarele, kurią buvau pasiėmusi.”

“Vėliau priėjo kažkokie kariai, ginkluoti automatais, juodomis uniformomis. Nežinojau, ar jie atėjo padėti, ar mūsų pribaigti, – pridūrė J.Olszewska. – Mane nuvilko prie medžio, po to prie autobuso rato. Nežinau, kas buvo toliau. Tikriausiai praradau sąmonę.”

Šie sutuoktiniai penktadienį bus parskraidinti į Lenkiją specialiu reisu, prižiūrimi medikų, kuriuos pasiuntė Lenkijos vyriausybė.

Vyriausybė nurodė, kad per tą išpuolį žuvo du Lenkijos piliečiai, o dar 10 buvo sužeisti. Dar vienas Lenkijos pilietis iki šiol nerastas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto
tinklalapiuose be raštiško UAB “BNS” sutikimo draudžiama.

 

Sponsored video

Taip pat skaitykite: