Daivos Kupstienės pirmoji personalinė tapybos darbų paroda „Lietaus subtitrai“

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2019-02-07 11:53

Spausdinti | Komentarai

B000

Vasario 14 d. 17 val. Kauno kultūros centre vyks menininkės Daivos Kupstienės pirmosios personalinės tapybos darbų parodos „Lietaus subtitrai“ atidarymas. Šiuo metu tapytoja gyvena ir kuria Kaune. 1977–1988 metais mokėsi Kauno 27-oje vidurinėje mokykloje, 2007–2011 metais A. Martinaičio dailės mokykloje, o dabar įgytas žinias tobulina žinomo tapytojo Antano Obcarsko studijoje „Antaniniai ob“. D. Kupstienė yra ne tik tapytoja, bet ir parodų organizatorė: yra dalyvavusi ir suorganizavusi 4 grupines menininkų parodas Lietuvoje ir Londone, surengusi 7 menininkų plenerus, 3 plenerus surengė Švedijoje.

Kūrėjai artimiausias abstraktus peizažo žanras. Jis yra ne tik vaizdas – tai kiekvieno dailininko savita ir išskirtina kūrybos kalba, kiekvienas peizažo žanrą interpretuoja ir pateikia savitu stiliumi. Parodoje tapytoja pateikia skirtingų abstrakčių peizažų ciklą. Būdama puikia koloriste, D. Kupstienė naudoja plačią spalvų ir atspalvių gamą, kontrastus, darbuose nerasime realių gamtos motyvų ar fragmentų, o visų svarbiausias kūrinių bruožas – spalvos ir formos emocinė ekspresija, žaidimas ir mėgavimasis sukurtu meniniu vaizdiniu. D. Kupstienės peizažuose dominuoja dekoratyvios linijos, spalvų tonai ir pustoniai, erdvės pojūtis ir subtili raiška. Dailininkės darbai įtraukia žiūrovą į paslaptingą, mistinį savo sukurtų vaizdinių pasaulį.

Parodoje pristatomi darbai išsiskiria stiliaus, kompozicijos ir formos vientisumu, o taip pat ir polėkiu, kuris nepalieka abejingų.

Paroda veiks iki kovo 11 dienos.

Parodos rengėjai: Kauno kultūros centras ir VšĮ „Gabrielės meno galerija“.

Menotyrininkė Gabrielė Kuizinaitė

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
traffix.lt