Organizatorių archyvo nuotr.

Rugpjūčio 21 d. visi dainuojamosios poezijos klausytojai kviečiami į harmoningą Kauno senamiesčio erdvę, kurioje įvyks ketvirtasis festivalio „Senamiesčio Žiogas“ koncertas. Dainuojamosios poezijos festivalio sezonas susideda iš penkių renginių, todėl tai bus priešpaskutinis VII sezono koncertas, kuriame galėsite išgirsti Lietuvos bardus, prisijungti prie kūrybinių dirbtuvių ir pasigrožėti Lietuvos menininkų darbais.

Kiekvieną „Senamiesčio Žiogo“ koncertą organizatoriai žiūrovus stengiasi nustebinti renginio įvairiapusiškumu ir atlikėjų gausa. „Svarbiausia, kad žiūrovas rastų dėl ko atvykti – dėl atlikėjų, dėl supančios auros ar dėl vasariškos tradicijos vakarojant su draugais“, – mintimis dalinosi koncerto organizatorė Judita Mackevičiūtė (VšĮ „Idėjų Garažas“).

Ketvirtajame festivalio koncerte pasirodys Kostas Smoriginas – žmogus, kurį visi Lietuvos gyventojai žino kaip aktorių ir režisierių, tikriausiai daugumai yra tekę girdėti ir kartu su „Aktorių Trio“ grupe atliekamas dainas. Tačiau norintiems pažinti tikrąją atlikėjo pusę vertėtų apsilankyti jo autoriniuose koncertuose, kuriuose betarpiškas bendravimas,  gilūs dainų tekstai ir nuoširdus balsas parodo tikrąją Kosto Smorigino pusę. „Senamiečio Žioge“ Kostas Smoriginas pristatys savo naujas dainas ir visiems puikiai pažystamus, senesnius kūrinius.

 „Senamiesčio Žiogo“ scenoje taip pat pasirodys šeimos duetas, tėvas ir sūnus – Gediminas ir Ainis Storpirščiai. Gediminas – garsus Lietuvos aktorius ir bardas, dėl dainuojamosios poezijos kultūros skleidimo ir puoselėjimo dažnai tituluojamas bardų atgimimo tėvu. Ainis – teatro ir kino aktorius būdamas 4 metų pradėjo groti ir dainuoti kartu su tėčiu Gediminu. Prieš 20 metų, daug vaikų augo su jų dainomis „Nebijau varlės“, „Krekždė“, „Sara bara bu“ ir kt. Senamiesčio Žiogo koncerte visi galės prisiminti vaikystės dainas arba susipažinti su šiais puikiais atlikėjais.

Renginyje pasirodysianti grupė „Arbata“ šį kartą paruošė akustinę, gaivinančią programą klausytojams. Šią grupę galima tituluoti kaip amžinai jauną, visada gyvai grojančią ir niekada nenuleidžiančią gitarų. Jau 12 metų jų muzika skamba įvairiausiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Organizatoriai džiaugiasi galėdami jau ne pirmus metus festivalio klausytojams pristatyti optimizmu nuolat trykštančią grupę „Arbata“.

Koncertą pradės jaunasis atlikėjas Vytautas Kairys. “Mano tikslas grojant – dalintis. Dalintis tuo ką esu patyręs, išgyvenęs, dalintis savo jausmais, džiaugsmu ar liūdesiu. Nesu labai išsiskiriantis muzikantas – diletantas. Groju tai, kas man patinka ir tuo pačiu bandau apkrėsti visus nuoširdumu, nes man atrodo, kad nuoširdumas yra gražiausia žmogaus savybė”, – trumpai save pristato Vytautas.

Renginio metu Senamiesčio kiemelio erdvei pagyvinti, bus eksponuojami grafikos darbai. Rugpjūčio 21 d. „Senamiesčio Žiogo“ koncerte veiklos suras ir mažiausieji renginio klausytojai, juos užims ir mokins „Mažojo dailininko dirbtuvėlės“. Bilietus platina Tiketa.lt

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: