Praėjusiais metais pirmąkart Kaune ir Kauno rajone minėta Tarptautinė laimės diena bus švenčiama ir šiemet. „Laimė – tai galimybė be jokių barjerų būti ir dalintis geromis emocijomis visiems kartu: nepaisant įvairovės, gebėjimų, poreikių, kultūros, socialinės padėties, amžiaus ar lyties“, – sakoma „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ išplatintame kvietime organizacijoms ir bendruomenėms jungtis į šventę, kuri vyks jau šių metų kovo 20 d.

KKC taip pat prisideda prie šios laimės dienos iniciatyvos ir skelbia renginius:

13 val. Mažoji salė. „Žaidime vyksta stebuklai“. Teatrinės improvizacijos senjorams su Kauno Kazio Binkio teatro režisiere Nida Žilinskiene.

15 val. 200 a. „Laimės gijos”. Kūrybinės dirbtuvės: tapiserijos mozaika „Lietuva – mano veidas“.

KKC tekstilės studijos „Gijų sodai“ vadovė Agnietė Janušaitė ves kūrybines dirbtuves, kurių metu  susipažinsite su tapiserijų audimo būdu ant mažų rėmėlių ir projekto idėja – kurti mažą tapiseriją Lietuvai, kuri taps vieno didelio kūrinio dalimi.

18.30 val. Mažoji salė. „Folk šokiai jėga! “. Lietuviški šokiai, žaidimai ir dainos kartu – kviečia folkloro ansamblis „Gadula“ ir Vandžiogalos laisvalaikio salės tradicinė kapelija.

Reikalinga išankstinė registracija tel. 324130 arba 861821278

Nemokamas

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 

Taip pat skaitykite: