Praėjusiais metais pirmąkart Kaune ir Kauno rajone minėta Tarptautinė laimės diena bus švenčiama ir šiemet. „Laimė – tai galimybė be jokių barjerų būti ir dalintis geromis emocijomis visiems kartu: nepaisant įvairovės, gebėjimų, poreikių, kultūros, socialinės padėties, amžiaus ar lyties“, – sakoma „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ išplatintame kvietime organizacijoms ir bendruomenėms jungtis į šventę, kuri vyks jau šių metų kovo 20 d.

KKC taip pat prisideda prie šios laimės dienos iniciatyvos ir skelbia renginius:

13 val. Mažoji salė. „Žaidime vyksta stebuklai“. Teatrinės improvizacijos senjorams su Kauno Kazio Binkio teatro režisiere Nida Žilinskiene.

15 val. 200 a. „Laimės gijos”. Kūrybinės dirbtuvės: tapiserijos mozaika „Lietuva – mano veidas“.

KKC tekstilės studijos „Gijų sodai“ vadovė Agnietė Janušaitė ves kūrybines dirbtuves, kurių metu  susipažinsite su tapiserijų audimo būdu ant mažų rėmėlių ir projekto idėja – kurti mažą tapiseriją Lietuvai, kuri taps vieno didelio kūrinio dalimi.

18.30 val. Mažoji salė. „Folk šokiai jėga! “. Lietuviški šokiai, žaidimai ir dainos kartu – kviečia folkloro ansamblis „Gadula“ ir Vandžiogalos laisvalaikio salės tradicinė kapelija.

Reikalinga išankstinė registracija tel. 324130 arba 861821278

Nemokamas

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: