Laisvė augti – šokio namų Špagatas koncertas

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2018-11-22 09:40

Spausdinti | Komentarai

spagatas

„Šokio namai Špagatas“ – prieš trejus metus įsikūrusi šokių mokykla, kuri jungia daugiau kaip 100 jaunųjų Kauno miesto šokėjų. Kiekvienais metais augantis šokėjų skaičius rodo, kad šokių studija tobulėja ir pasirodo vis didesnėse scenose su savo išskirtinėmis kompozicijomis.

,,Šokio namų Špagatas“ vadovė – Silverija Gusaitė. Ji – buvusi Kauno valstybinio muzikinio teatro artistė. KTU pedagogikos studijas baigusi vadovė, jau greitai turėsianti Klaipėdos universiteto choreografijos magistro laipsnį, pasižymi inovatyvumu ir dideliu darbštumu, yra dalyvavusi stažuotėse Nyderlanduose ir Ispanijoje. Vaikus moko baleto, šiuolaikinio šokio, improvizacijos meno pagrindų.

Šokio namai „Špagatas“ rengia savo trijų metų jubiliejų. Teatralizuotas šokio koncertas „Laisvė augti“, tai renginys, kuriame šoks per 150 šokėjų, kurių amžius nuo 3 m. iki 18 m.

Projekto pagrindinė mintis – draugiško šokio pokalbio pagalba, padėti tėvams labiau pažinti, ką buvimas kartu reiškia vaikams.

Koncerto idėja – priminti tėvams, kodėl jų dėmesys yra brangus vaikams.

Vieta – Kauno kultūros centro didžioji salė. Laikas – 2018m. Gruodžio 1d. (šeštadienis) 17 val.

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
traffix.lt