Organizatorių archyvo nuotr.

Rotary klubas Intencijos kviečia seses, brolius, bendraminčius, besidominčius Rotary veikla ir visus mylinčius Kauną, spalio 27d. 14:00val. susitikti Kauno Nemuno saloje ir prisijungti į pirmąjį Lietuvoje bendrajį Kauno Rotary klubų sakurų parkelio sodinimą!

Rotary klubas Intencijos inicijuotas Kauno Rotary sakurų parkelio kūrimas apjungė bendram tikslui net 4 mūsų miesto Rotary klubus: Rotary klubas Intencijos, Kauno Rotary klubas – Kaunas Rotary Club, Kauno Tauro Rotary klubą, Kauno Rotary klubas Sumus. Susibūrėme į vieningą komandą, dovanodami sakuras mūsų miestui, Kauno savivaldybė. Simboliškai, būsime kaip sakurų žiedai, kurių didžiausias grožis atsiskleidžia, jiems sužydėjus kartu, o ne atskirai, po vieną.

Kaune, pačiame miesto centre, Nemuno sala, formuojasi naujas traukos centras, kur susijungia sportas, mokslas ir kultūra. Čia ką tik duris atvėrė išskirtinis vandens sporto centras, kyla vienintelis šalyje mokslo muziejus, jau greitai iškils geriausi Lietuvoje koncertų rūmai ir naujieji pėsčiųjų tiltai, kviečiantys žengti į klestinčio ir modernaus miesto erą. Ženkime į ją kartu, pasipuošę vyšnių žiedų sodais!

Ateik, pajausk Rotary bendrystę!?

#RotaryD1462
#ImagineRotary
#RotaryInternational

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: