Sauliaus Petreikio ir grupės koncertas

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2019-04-02 10:49

Spausdinti | Komentarai

Saulius Petreikis – vienas ekspresyviausių Lietuvos kūrėjų, kurio koncertuose stebina gebėjimas sutalpinti gaivališką pirmapradiškumą ir didingos sielos kūrybą.

Atlikėjo daugiapusiškumas atsiskleidžia per skirtingus instrumentus ir nuolatinį ieškojimą tiek gyvybingame dienos aktyvume, tiek mistiškos tamsos apmąstyme.

Šiame permainų kelyje susipina verksmingas dudukas, dvasinga bansuri fleita, įdomioji kinų hulusi fleita, nuoširdusis lamzdelis ar šokius nešančios airiškos fleitos.

Visi atlikėjo išieškoti instrumentai – tai tik didingo medžio šakos, kurio šaknys tvirtai siejasi su viso pasaulio tautomis, todėl muzika skleidžia vienybę. Kartais tai eksperimentas, o kartais tvari struktūra, nes atlikėjas kuria nuo archajiško folko iki modernios World muzikos ir netgi su ekspresyvaus džiazo elementais.

Atlikėjo koncertas – tai visad kelionė aukštyn mitinio pasaulio medžio šakomis, kurios gidas Saulius Petreikis – nuoširdus, ekspresyvus ir visad nenuspėjamas.

Balandžio 27 d. 19 val. Kauno kultūros centre

Saulius PETREIKIS / pasaulio pučiamieji instrumentai

Vytautas MIKELIŪNAS / smuikas

Donatas PETREIKIS / gitara, saksofonas

Vytis VAINILAITIS / būgnai

Kęstutis PAVALKIS / klavišiniai

Domas ŽOSTAUTAS / bosinė gitara

Giedrius ŪSAS / garsas

Bilietai: https://www.tiketa.lt/LT/sauliaus_petreikio_koncertas_20930?fbclid=IwAR0bhE8TiKUNGT8FWWbZJceEF55xpSryscO87MAtTnTXWk0FT6ULtI-PjJw

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
traffix.lt