Nekilnojamojo turto vystymo bendrovės „Darnu Group“ įsteigtas „Darnių iniciatyvų paramos fondas“ ir toliau remia teniso sportą – šiais metais geriausiems šalies tenisininkams, perspektyviausiems „Vilniaus teniso akademijos“ auklėtiniams ir neįgaliųjų tenisui bus išdalyta solidi 200 tūkst. eurų parama.

„Tenisas – brangi sporto šaka: nemažai kainuoja ir inventorius, ir teniso aikštynų nuoma – per savaitę ji gali atsieiti ir triženklę pinigų sumą. Todėl parama yra didelė motyvacija, ypač jaunimui – gavę rėmimą, jie jaučiasi labiau motyvuoti, supranta, kad aplinka tiki jais, o tai skatina labiau stengtis“, – sako  Lietuvos teniso rinktinės kapitonas, „Vilniaus teniso akademijos“ treneris Rimvydas Mugevičius.

Pasak jo, remiami sportininkai jaučia svarbų psichologinį palaikymą, o tai skatina nesustoti, judėti į priekį, intensyviau treniruotis ir siekti aukščiausių rezultatų. „Kai esi remiamas – esi ne vienas. Kai į tave investuoja – supranti, kad turi stiprų užnugarį, žaidėjams jausti tai labai svarbu“, – tikina R. Mugevičius.

Pirmuoju 2021 metų paramos etapu jaunimo talentai jau sulaukė 25 tūkst. eurų finansinės paramos. 17,5 tūkst. eurų buvo skirta geriausius rezultatus rodantiems sportininkams, o dar 7,5 tūkst. eurų tiems, kas dalyvauja projekte „Mokykis bei siek teniso aukštumų“ ir mokslus derina su sportu.

Ainiui Sabaliauskui ir Patricijai Paukštytei už pasiektus rezultatus skirta po 4500 eurų, papildomai po 1500 eurų – už dalyvavimą projekte „Mokykis bei siek teniso aukštumų“.

Dominykui Stonkui už rezultatus skirta 1500 eurų bei dar tiek pat už dalyvavimą projekte „Mokykis bei siek teniso aukštumų“.

Patricija Paukštytė

Patricija Cechanavičiūtė iš viso gavo 4500 eurų – už rezultatus 3000 eurų bei 1500 eurų už dalyvavimą projekte „Mokykis bei siek teniso aukštumų“.

Pijus Reklevičius už rezultatus gavo 2000 eurų, papildomai 1500 eurų už dalyvavimą projekte „Mokykis bei siek teniso aukštumų“.

Viltė Vaitkevičiūtė ir Liepa Galvelytė savo ruožtu, už pasiektus rezultatus gavo po 1000 eurų.

Iš viso per 2021 metus „Darnių iniciatyvų paramos fondas“ „Jaunimo talentų“ programai žada skirti 133 tūkst. eurų. Parama atiteks kasmet aukštus įvertinimus ir prizines vietas šalies bei tarptautiniuose turnyruose iškovojantiems Vilniaus teniso akademijos (VTA) žaidėjams. Tokia parama jaunimui itin vertinga – siekdami tobulėti jie nemažai keliauja, dalyvauja užsienio turnyruose, finansinė parama ir galimybė nemokamai sportuoti „SEB arenos“ teniso aikštyne vaidina labai svarbų vaidmenį.

Likusi 67 tūkst. eurų suma bus paskirstyta „Teniso talentų“ programai ir neįgaliųjų sportui, siekiant užtikrinti lygiavertes galimybes sportuoti. „Teniso talentų“ programos tikslas – padėti tiems Lietuvos rinktinės tenisininkams profesionalams, kurie kovoja ir siekia geresnių rezultatų bei savo pasiekimais garsina Lietuvą. „Teniso talentų“ parama jau anksčiau yra pasinaudoję geriausi šalies tenisininkais, tarp jų – šio sporto žvaigždės Ričardas Berankis, Laurynas Grigelis, Justina Mikulskytė ir kiti.

„Teniso sportą pradėjome populiarinti prieš du dešimtmečius ir jau tada turėjome tikslą sudaryti sąlygas teniso sportininkams augti, tobulėti. Norime paskatinti tenisininkus siekti dar aukštesnių tikslų, todėl džiaugiamės galėdami prisidėti prie jų pergalių garsinant šalies vardą“, – sako „Darnu Group“ generalinė direktorė Sigita Survilaitė-Mekionienė.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: