© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Lietuvos laiku šeštadieniui auštant Da Baixada stadione susikovė Hondūras ir Ekvadoras. Nors pirmasis įvartis rungtynėse buvo pelnytas Hondūro, šis neatnešė jiems sėkmės ir 2-1 pergalė atiteko Ekvadorui.

Rungtynių pradžia prasidėjo aktyviu abiejų rinktinių žaidimu, kamuolys vis figūravo baudos aikštelėse, bet rinktinių vartininkai sėkmingai atlaikė kiekvieną bandymą pelnyti įvarčius. Kiek vėliau, buvo galima matyti šiek tiek ilgiau kamuolį kontroliuojant Ekvadorą.

20-ąją mačo minutę idealią progą pelnyti įvartį turėjo E. Valencia. Jis išbėgo vienas prieš vartininką, bet taikliai pasiųsti kamuolio nesugebėjo.

Po 7-nių minučių proga pakeisti rezultatą turėjo Hondūro komanda, kuomet V. Bernandezui nepavyko atlikti smūgio galva į vartus.

31-ąją minutę autsaideriais laikyta Hondūro ekipa mušė pirmąjį įvartį rungtynėse. C. Costly netikėtai išbėgo vienas prieš vartininką ir pralaužė A. Dominguezo ginamus vartus.

Ilgai laukti Ekvadoro atsako neteko. Jau 34-ąją minutę po rikošeto pakeitęs kryptį kamuolys atsidūrė po E. Valencia kojomis ir šį kartą puikios progos pelnytį įvartį šis neišvaistė. Lengvu smūgiu kamuolį pasiuntė į vartus ir rezultatas tapo 1-1.

Daugiau progų rezultatą pakeisti pirmame kėlinyje nebuvo.

Antrasis kėlinys prasidėjo aršiu ir kietu vyrišku futbolu. Kamuolį apylygiai kontroliavo abi ekipos, deja sulaukti pavojingų smūgių vartininkams neteko.

60-ąją minutę J. Bengtsonas pavojingai smūgiavo į Ekvadoro vartus, tačiau jo smūgis buvo silpnas ir vartininkui buvo lengva su juo susitvarkyti.

65-ąją minutę ekvadorietis E. Valencia dar kartą pasižymėjo. Puikiu smūgiu galva jis pelnė dublį rungtynėse ir išvedė savo komandą į priekį 2-1.

Po praleisto antrojo įvarčio hondūriečiai rengė ataką po atakos. Jiems pavyko ilgesnį laiką kontroliuoti kamuolį ir spausti priešininkus.

Kad ir kaip stengėsi Hondūro rinktinė, išlyginti rezultato nepavyko ir pergalė priklausė Ekvadorui, kuris pakilo į antrąją E grupės vietą.

Rezultatas:

Hondūras 1 – 2 Ekvadoras

31‘ [1 – 0] Carlos Costly

34‘ [1 – 1] Enner Valencia

65‘ [1 – 2] Enner Valencia

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: