© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Pirmadienio vakare įvyko F grupės rungtynės tarp Irano ir Nigerijos rinktinių. Nei vienai komandai nepavyko realizuoti sukurtų progų, kurios galėjo atnešti pergalę. Rungtynių pabaigos rezultatas buvo 0-0.

Rungtynėse pirmą smūgį į vartus atliko afrikietis V. Moseso, bet smūgis buvo atlaikytas. Nigerijai priklausė kamuolio kontrolė, taip pat komandai pavykdavo surengti pavojingas atakas.

7-oji rungtynių minutė suteikė Nigerijos komandai džiaugsmo, nes kamuolys buvo taikliai pasiųstas į varžovų vartus. Deja teigiamos emocijos greitai atslūgo, kai arbitrai konstatavo pražangą prieš Irano vartininką ir įvartis nebuvo įskaitytas.

Vėliau sekė Nigerijos komandos dvi pavojingos atakos. Pirmą kartą apsiginti Iranui padėjo gynėjai, antrą kartą Nigerijos smūgiuotas kamuolys skriejo šalia virpsto.

Iranui tolimesnį laiką teko gintis, nes kontrolė priklausė Nigerijos futbolininkams.

29-ąją minutę Nigerijos komandoje atliktas priverstinis  keitimas. Patyręs traumą G. Oboabona buvo pakeistas J. Yobo. Trauma Oboabono buvo rimta. Iš aikštės jis išvežtas vežimėliu ir greičiausiai tai reiškia, kad jam nebeteks žaisti čempionate.

Po keitimo praėjus kelioms minutėms, baudos smūgį atliko afrikietis Musa. Po šio smūgio buvo uždirbtas kampinis, bet ir nuo šio apsigint Nigerijai pavyko.

34-ąją minutę atliktas pirmasis smūgis į Nigerijos vartus, bet ir tai nesėkmingai. Tai buvo vienintelis Irano bandymas viso pirmo kėlinio metu.

Iki pirmojo kėlinio pabaigos ir toliau kamuolio kontrolė priklausė Nigerijai. Vis dėl to Irano gynybą neleido išsiveržti į priekį afrikiečiams.

Antrasis kėlinys prasidėjo panašiai kaip pirmasis ir greito įvarčio išvysti nepavyko. 52-ąją minutę Nigerijoje atliktas keitimas. V. Moseso pakeitė S. Ameobis.

Šio mačo metu pirmoji geltona kortelė buvo parodyta 75-ąją minutę. Ji buvo skirta iraniečiui A.Teymourianui.

78-ąją minutę Iranas atliko pirmąjį keitimą ir į aikštę išėjo jauniausias rinktinės narys A. Jahanbakhshas.

Rungtynės baigėsi lygiosiomis 0-0. Nors Nigerijos futbolininkai spaudė varžovus, šie nepasidavė ir pademonstravo puikią gynybą.

Rezultatas:

Iranas 0 – 0 Nigerija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: