Kaunas.lt archyvo nuotr.

Vasaros pradžioje išsiplėtusį nemokamų treniruočių projektą „Judėk sveikai“ papildė Santakos parke keturis kartus per savaitę vykstantys jogos užsiėmimai. Pokalbis su jogos instruktore Giedre Bernotaite – apie treniruotes, motyvaciją ir ryžtą keistis.

Įvardinkite tris priežastis, kodėl žmonės turėtų ateiti į projekto „Judėk sveikai“ treniruotes?

Tai yra labai didžiulis projektas. Lietuvoje pats didžiausias nemokamų mankštų projektas. Pirmoji priežastis galėtų būti ta, kad žmonės taptų šio projekto dalimi. Jeigu norite nemokamai mankštintis – labai kviečiu į jogos treniruotes. Jeigu jūs dvejojate, kad neatrandate savo fizinio aktyvumo rūšies ar tiesiog galvojate, kad sportas ne jums, aš rekomenduočiau būtent jogos treniruotes, nes jogoje save gali atrasti kiekvienas.

Ko kauniečiai gali tikėtis atėję į jogos treniruotes?

Kauniečiai gali tikėtis labai kokybiškos jogos treniruotės. Mes surinkome pačią geriausią jogos specialistų komandą ir integravome ją į šį projektą. Žmonės atėję į treniruotes išsineš tiktai geras emocijas ir taps sveikesni.

Ar reikia fizinio pasiruošimo ateinant į jogos treniruotes?

Net ir pradedantieji gali ateiti sportuoti. Ne tik kad gali, bet aš labai kviečiu žmones, kurie niekada nėra sportavę ateiti pabandyti. Joga yra ta fizinio aktyvumo rūšis, kurios metu žmogus pats pajaus savo kūną. Treniruotės yra pritaikomos tiek pradedantiesiems, tiek jau pažengusiems. Pratimus galima atlikti su palengvinimais, nes instruktoriai parodo ir palengvina juos, jeigu mato, kad žmogui per sunku.

Ką reikia turėti norint ateiti į jogos treniruotes?

Jeigu karšta vasaros diena, svarbiausia nepamiršti buteliuko vandens. Būtina pasiimti jogos kilimėlį ir laisvą, judesių nevaržančią aprangą. Sportinės avalinės nereikia, nes jogos pratimai atliekami basomis kojomis. Jeigu oras šaltesnis, galima pasiimti kojines.

Motyvuokite tuos, kurie vietoj sportinės aprangos renkasi šlepetes?

Visada yra sunkiausia pradėti, nes mes visada sakome, kad pradėsime rytoj arba nuo pirmadienio, arba nuo naujų metų. Kauniečiai turi puikias galimybes nemokamai sportuoti pasirinkdami jiems priimtiniausias treniruotes. Tad visus raginu greičiau pakilti nuo kėdžių ir ateiti pajudėti. Judėjimas turi tapti mūsų neatsiejama gyvenimo dalis.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: