© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Šeštadienio vakarą buvo sužaistos pirmosios C grupės rungtynės. Kolumbiečių Pablo Armero, Teofilo Gutierrezo ir James Rodriguezo pelnyti įvarčiai padėjo be didesnio vargo įveikti Graikijos rinktinę.

Kolumbijos rinktinė nuo pirmo kėlinio pradžios kontroliavo kamuolį ir jau 5-ąją rungtynių minutę žaidėjas P. Armero pasiuntė kamuolį į vartus. Kolumbiečiai ir toliau kūrė pavojingas atakas, tačiau padvigubinti rezultato nepavyko.

Pirmojo kėlinio antroje pusėje graikai suaktyvėjo puolime ir 28-ąją minutę V. Torosidis atliko pavojingą smūgį galva, deja kamuolys praskriejo šalia vartų.

45-ąją kėlinio minutę graikai susikūrė dar vieną realią progą pelnyti įvartį, bet puikiai atlikęs pareigą vartininkas D. Ospina smūgį atlaikė. Ir ši proga buvo paskutinė graikams išlyginti rezultatą pirmame kėlynyje, kuris baigėsi 1-0.

Antrasis kėlinys prasidėjo panašiai kaip ir pirmasis. Kolumbijos rinktinė buvo aktyvesnė. Kolumbietis J. Rodriguezas atliko puikų smūgį, tačiau kamuolys skriejo tiesiai į vartininko rankas.

Tuo tarpu graikų žaidimas pirmomis minutėmis nepasižymėjo puolimu, o tik grubia gynybą prieš kolumbiečius su pražangomis, iš kurių net dvi buvo įvertintos geltonomis kortelėmis.

58-ąją minutę prie kamuolio nuskubėjęs A. Aguilaras šį nukreipė T. Gutierrezui, kuriam beliko užduotis pasiūsti kamuolį į  vartus. Taip rezultatas tapo 2-0 Kolumbijos naudai.

Netrukus 63-iąją minutę graikai surengė greitą ataką ir turėjo puikią progą sušvelninti rezultatą, tačiau T. Geko smūgiuotas kamuolys pataikė į vartų skersinį. 84-ąją minutę tolimu smūgiu Kolumbiją pagasdino G. Samaras, bet jo pasiūstas kamuolys praskriejo šalia vartų.

Paskutinį tašką šiame žaidime padėjo J. Rodriguezas, 90-ąją minutę per pridėtą laiką nuginklavęs priešininkų vartininką.

Rezultatas:

Kolumbija 3 – 0 Graikija

5` [1 – 0] Pablo Armero

58` [2 – 0] Teofilo Gutierrez

90` [3 – 0] James Rodriguez

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: