© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Antrąsias pasaulio futbolo čempionate rungtynes sužaidė Meksika ir šeimininkė Brazilija. Po šių rungtynių lygiųjų abi rinktinės turi surinkusios po keturis taškus.

Rungtynių pradžioje Meksikos rinktinė sukūrė kelias pavojingas progas, tačiau brazilams pavyko puikiai apsiginti ir laikui bėgant perimti kamuolio kontrolę. Praėjus 10 minučių nei viena komanda neatliko smūgio vartų link.

Pirmajam kėliniui įpusėjus situacija aikštelėje nelabai pasikeitė. Kamuolio kontrolę vis dar išsaugojo Brazilija, bet jai nepavyko atlikti pavojingų atakų, kurios pasibaigtu įvarčiu.

23-iąją minutę meksikietis H. Herera paleido galingą smūgį į brazilų vartus, bet kamuolys skriejo pro šalį.

26-ąją mačo minutę Neymaras atliko pavojingą smūgį galva į Meksikos vartus. Šiame epizode puikiai sužaidė vartininkas G. Ochoa parodęs greitą reakciją ir apsaugojęs rinktinę nuo įvarčio.

44-ąją minutę Brazilijos rinktinė dar kartą atakavo varžovų vartus, kai D. Luizas buvo atsidūręs vienas prieš vartininką. Bet šis ir vėl sėkmingai rezultatui neleido pakisti ir pirmas kėlinys baigėsi 0-0.

Tik prasidėjus antrajai varžybų pusei Brazilijos rinktinė sugebėjo surengti greitą ataką, kuri vos nesibaigė įvarčiu. Ramiresą pakeitęs Bernardas atliko puikų perdavimą Neymarui, tačiau kamuolį pavyko atimti meksikiečių gynėjui.

55-ąją minutę Meksikos rinktinės žaidėjo stipriu smūgiu pasiųstas kamuolys pralėkė šalia vartų.

63-ąją minutę ir vėl pasireiškė brazilas Neymaras. Jis atliko tolimą baudos smūgį, kuris praskriejo greta vartų.

Tolimesnį kėlinio laiką Brazilijos rinktinė ir vėl bandė spausti meksikiečius ir kurti pavojingas progas. Bet visus tikslius smūgius sėkmingai atlaikė G. Ochoa.

86-ąją minutę stiprus smūgis buvo atliktas brazilo T. Silvos. Tačiau šį galingą ir tiksliai paleistą kamuolį G. Ochoa ir vėl sugebėjo atlaikyti

Antrojo kėlinio metu Meksikos vartininkui teko nemažai paprakaituoti, nes Brazilijai pavykdavo surengti pavojingus išpuolius, kurie galėjo baigtis įvarčiais. Vis dėl to šios rungtynės baigėsi lygiosiomis be įvarčių 0-0.