FISA nuotr.

Roterdame (Olandija) vykstančiame 2016 metų pasaulio jaunimo (iki 23 metų) čempionate pirmadienį sėkmingai pasirodyti pavyko vienai iš dviejų paguodos plaukimuose dalyvavusių Lietuvos įgulų.

Vyrų porinė divietė, kurią irkluoja Andrius ir Vytautas Lapatiukai, paguodos plaukime užėmė trečiąją vietą ir pasiėmė paskutinį kelialapį į pusfinalį. Lietuviai distanciją įveikė per 6 min. 31,65 sek., o greičiau už juos plaukė tik Meksikos ir Indonezijos įgulos.

Tuo metu lengvojo svorio porinė dvivietė, kurią valdo Deividas Kluonis ir Lukas Dobrovolskis, antrajame paguodos plaukime liko šešti (6:43.95) ir toliau tęs kovą pusfinalyje dėl vietų C ir D finaluose.

Priminsime, kad sekmadienį atrankos varžybose puikiai pasirodė pasaulio čempionės titulą ginanti Ieva Adomavičiūtė ir Giedrius Biliauskas, iš karto pelnę kelialapius į vienviečių varžybų ketvirtfinalį.