© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Ketvirtadienio vakare Mane Garrincha stadione susitiko Kolumbijos ir Dramblio Kaulo Kranto rinktinės. Kolumbijos rinktinė nugalėjo Dramblio Kaulo Kranto futbolininkus 2-1.

Rungtynių pradžia buvo rami, komandos žaidimą pradėjo nuo žvalgybinio futbolo. Pirmąsias atakas surengti pabandė Kolumbijos komanda. T. Gutierrezas gavo puikų perdavimą iš J. Cuadrado ir stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį link vartų, deja šis skriejo greta vartų virpsto.

Po kiek laiko abi rinktinės suaktyvėjo, žaidimas įgavo spartų tempą ir buvo galima išvysti dažnas atakas tiek link kolumbiečių, tiek link afrikiečių vartų.

Toks atakuojantis žaidimas truko neilgai. Tarsi susitarę abi ekipos sulėtino tempą ir atrodė, kad jos vėl sugrįžo prie žvalgybos. Bijodami suklysti abiejų šalių futbolininkai žaidė labai atsargiai, tad rimtų progų pelnyti įvartį nebuvo.

28-ąją minutę Kolumbijos rinktinė galėjo išsiveržti į priekį. Ir vėl T. Guitierrezui perdavimą atliko komandos draugas, tačiau ir šis kartas nebuvo sėkmingas, kai jis tiesiog nepataikė į kamuolį.

Pirmasis kėlinys baigėsi lygiosiomis 0-0, nors abi komandos turėjo progų jį pakeisti.

Antrąjį kėlinį abi ekipos pradėjo aktyviai ir buvo nusiteikusios pelnyti įvartį. Futbolininkai buvo susikoncentravę į puolimą.

56-ąją minutę DKK neišnaudojo puikios progos įgyti persvarą. Y. Toure atliko puikų perdavimą W. Bony, tačiau šis ėmėsi sudėtingo smūgio ir kai reikėjo spirti, pasikartojo tas pats kas T. Guitierrezui, jis tiesiog nepataikė į kamuolį. Šioje vietoje buvo iššvaistyta nuostabi proga pakeisti rezultatą.

Po kelių minučių Kolumbija atsakė į DKK futbolininkų išpuolį. J. Cuadrado atliko stiprų smūgį, tačiau šį puikiai atlaikė B. Barry.

Ir vis tik 64-ąją minutę Kolumbijai pavyko išsiveržti. J. Rodriguezas smūgiu galva pelnė įvartį ir rezultatas tapo 1-0.

Po Kolumbijos pelnyto įvarčio Dramblio Kaulo Krantas pradėjo aktyvesnį puolimą. Pavojingai smūgiuoti pavyko S. Aurierisui ir Y. Toure. Didesnį dėmesį skyrę puolimui DKK futbolininkai apleido gynybą, o tuo pasinaudojo Kolumbija. Šie atliko greitą kontrataką ir po taiklaus J. Quintero smūgio rezultatas tapo 2-0.

73-iąją minutę Dramblio Kaulo Krantas rezultatą sumažino 2-1, kai įvartį pelnė Gervinho.

Likusį laiką abi komandos bandė išnaudoti rezultatui pakeisti, tačiau nesėkmingai ir rungtynės baigėsi 2-1 Kolumbijos naudai.

Rezultatas:

Kolumbija 2 – 1 DKK

64` [1 – 0] James Rodriguez

70` [2 – 0] Juan Quintero

73` [2 – 1] Gervinho

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: