© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Iškart po pirmųjų B grupės rungtynių pasaulio čempionate sekė kitas mūšis tarp Čilės ir Australijos rinktinių, kurio rezultatas 3-1 čiliečių naudai. Ir tai reiškia, kad australai lieka ties iškritimo riba.

Rungtynių pradžioje tiek Australijos, tiek Čilės rinktinių žaidime buvo matoma netvarka. Abi komandos vos gavę kamuolį nesugebėdavo jo išsaugoti ir greitai jį prarasdavo. Todėl visai nekeista, kad nei australams nei čiliečiams nepavykdavo sukurti pavojingų atakų ir atlikti tikslius perdavimus.

Čilietis Alexis Sanchezas sugebėjo pasižymėti jau 12-ąją mačo minutę. Iš visų jau įvykusių rungtynių čempionate, būtent šiose buvo pelnytas greičiausias įvartis.

14-ąją minutę Čilės rinktinei pavyko padidinti rezultatą dar vienu įvarčiu, kai A. Sanchezui atlikus tikslų perdavimą J. Valdiviai šis nukreipė kamuolį į viršutinį vartų kampą.

Pirmam kėliniui įpusėjus žaidėjai atsipalaidavo ir žaidimas pasidarė ramesnis. Čilė toliau sėkmingai kontroliavo kamuolį, bet ir australams pasitaikė progų sukurti kontratakų.

Ir štai visai netikėtai 35-ąją žaidimo minutę Australijos rinktinei pavyko sumažinti persvarą. Po I. Franjičiaus perdavimo, australas T. Cahillas iššoko aukščiau už visus ir galva pelnė įvartį. Po šio smūgio rezultatas tapo 2-1. Neilgai trukus T. Cahillas vėl smūgiavo į priešininkų vartus, tačiau Čilės vartininkas jo smūgį atrėmė.

Antrojoje kėlinio dalyje tiek australai tiek čiliečiai turėjo progų pelnyti įvartį, tačiau nei vieniems to padaryti nepavyko. Nors 53-iąją minutę australai išlygino rezultatą, įvartis nebuvo įskaitytas, nes T. Cahillas buvo nuošalėje.

O štai ilgai nelaukus M. Bresciano paleido galingą smūgį į Čilės vartus, tačiau vartininkas C. Bravo jį sėkmingai atrėmė.61-ąją minutę Čilė taip pat turėjo rimtą progą padidinti savo persvarą, bet australų gynėjas šį smūgį neutralizavo.

Minimalią persvarą turėjusi Čilės komanda stengėsi pelnyti daugiau taškų, tačiau tai pavyko padaryti tik po keitimo į aikštelę įžengus J. Beausejourui, kurio tikslus smūgis per pridėtą laiką užtvirtino čiliečių pergalę.

Rezultatas:

Čilė 3 – 1 Australija

12‘ [1 – 0] Alexis Sanchez

24‘ [2 – 0] Jorge Valdivia

35‘ [2 – 1] Tim Cahill

90‘ [3 – 1] Jean Beausejour

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: