© Wikimedia Commons archyvo nuotr

Trečiadienio vakarą susitiko E grupės rinktinės: Ekvadoras-Prancūzija ir Hondūras-Šveicarija. Prancūzijos rinktinė sužaidė nulinėmis lygiosiomis su Ekvadoru, o Šveicarija sutriuškino Hondūrą 3-0.

Ekvadoras-Prancūzija

Aktyviau rungtynes pradėjo prancūzai ir jiems dažniau pavykdavo figūruoti Ekvadoro aikštelės pusėje. Vis dėl to ekvadoriečiams pavyko pavojingus smūgius neutralizuoti. Pavojingiausias smūgis pasiųstas A. Griezmanno buvo 11-ąją minutę.

15-ąją minutę prancūzai ir vėl pavojingai smūgiavo į vartus, tačiau M. Sissoko smūgį puikiai atrėmė Dominguezas.

Pirmąjį pusvalandį aikštelė priklausė prancūzams. Jie ilgą laiką kontroliavo kamuolį ir vis spaudė Ekvadoro rinktinę.

38-ąją minutę po pakelto kampinio galva smūgiavo P. Pogba, tačiau Ekvadoro vartininkas Dominguezas apsaugojo savo vartus. Po kiek laiko puiki proga pasitaikė ir patiems ekvadoriečiams, bet šį kartą savo darbą atliko prancūzų vartininkas H. LLorisas ir rezultatas nepakito.

44-ąją mačo minutę rezultatą pakeisti dar pabandė K. Benzemą, bet ir šiame epizode vartininkas gelbėjo savo komandą. Ir per pridėtą laiką įvarčių išvysti neteko, tad nulinėmis lygiosiomis baigėsi pirmasis kėlinys.

Antrasis kėlinys prasidėjo puikia prancūzų ataka, kuri vos nesibaigė įvarčiu. Po perdavimo į vartus smūgiavo Griezmannas, tačiau šio smūgis buvo atremtas.

50-ąją minutę už šiurkščią pražangą A. Valencia gavo raudoną kortelę ir Ekvadoro rinktinę paliko žaisti dešimtyje.

54-ąją minutę progos pasižymėti neišnaudojo C. Noboa, kuomet nepataikė į vartus. 58-ąją minutę P. Pogba taip pat smūgiavo, bet šį kartą jo smūgis buvo atremtas.

60-ąją mačo minutę Prancūzijos rinktinėje atliktas pirmas keitimas. M. Sakho sėdo ant suolelio, o aikštėje pasirodė R. Varane. 62-ąją minutę B. Matuidi pavojingai ir galingai smūgiavo, tačiau jo smūgį pavyko atremti vartininkui Dominguezui.

63-iąją rungtynių minutę keitimas atliktas Ekvadoro rinktinėje: J. Montero pakeitė A. Ibarrasas. Po kelių minučių į aikštę išėjo ir O. Giroud, kuris pakeitė saugą B.Matuidi.

73-iąją minutę buvo pasitaikiusi puiki galimybė P. Pogbai, bet jo smūgis galva pasiuntė kamuolį šalia vartų. 78-ąją minutę Prancūzijos komandoje atliktas paskutinis keitimas, A. Griezmanną pakeitė L. Remy.

Kiek vėliau abi komandos surengė po pavojingą ataką, bet tai įvarčių neatnešė. 82-ąją minutę Ekvadoras turėjo vėl šansą pakeisti rezultatą, bet C. Noboa smūgį sėkmingai atlaikė H. Llorisas.

87-ąją minutę A. Dominguezas ir vėl atrėmė pavojingą L. Remy smūgį. Po kiek laiko vartus drebino ir P. Pogba.

Per pridėtas papildomas keturias minutes rezultatas nepakito ir lygiosiomis sužaidę ekvadoriečiai baigė savo kelionę pasaulio čempionate.

Rezultatas:

Ekvadoras 0 – 0 Prancūzija

50‘ Antonio Valencia (Ekvadoras) – raudona kortelė

 

Hondūras- Šveicarija

Rungtynės prasidėjo aktyviu žaidimu nuo pat pradžių. 3-iąją minutę šveicarai turėjo puikią progą pakeisti rezultatą, bet suskubusi Hondūro gynybą tam įvykti neleido.

Ir vis tik 6-ąją minutę į Hondūro vartų tinklą įvartis įkrito. Tolimą ir galingą smūgį atliko X. Shaqiri ir rezultatas tapo 1-0.

Vėliau aikštėje įsivyravo apylygis žaidimas. Tiek viena, tiek kita komanda spėjo pabūti su kamuoliu, bet tai nesuteikė galimybės išvysti pavojingų progų link nei vienų vartų.

31-ąją minutę Šveicarijos rinktinei pavyko surengti greitą kontrataką, kurios baigtis rezultatą pavertė 2-0. J. Drmičius atliko puikų perdavimą, o X. Shaqiri išbėgęs vienas prieš vartininką pelnė antrąjį įvarti šiose rungtynėse.

Taip pat pirmojo kėlinio pabaigoje traumą patyrė Molina ir vietoj jo į aikštę įžengė J. Palaciosas. O daugiau įvarčių išvysti pirmame kėlinyje nepavyko ir jis baigėsi 2-0 prancūzų naudai.

Jau po pertraukos, 49-ąją minutę Hondūrui pasitaikė proga rezultatą sušvelninti, bet J. Bengtsonui nepavyko kamuolio pasiųsti į vartus ir šis skriejo greta vartų tinklo.

Po kelerių minučių hondūriečiai vėl bandė pasikėsinti į šveicarų vartus, bet šiame epizode pavojų panaikinti pavyko Šveicarijos gynėjui.

62-ąją minutę W. Palaciosas bandė suvaidinti pražangą už kurią norėjo 11 metrų baudinio, deja arbitras tuo nepatikėjo ir jo neskyrė.

71-ąją minutę Šveicarijai pavyko rezultatą patrigubinti 3-0. Trečiąjį įvartį šiose rungtynėse į savo sąskaitą įsirašė X. Shaqiri.

Tolimesnį kėlinio laiką abiems rinktinėms buvo pasitaikiusios realios progos pelnyti įvarčius, deja jomis nesugebėjo pasinaudoti. Rungtynėms pasibaigus 3-0 Hondūras liko paskutinėje vietoje, o šveicarai pakilo į antrąją vietą grupėje.

Rezultatas:

Hondūras 0 – 3 Šveicarija

6‘ [0 – 1] Xherdan Shaqiri

31‘ [0 – 2] Xherdan Shaqiri

71‘ [0 – 3] Xherdan Shaqiri

Rekomenduojame

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: