Dėmesingi žiūrovai jau pastebėjo, kad kai kuriuose filmuose tie patys aktoriai daro tuos pačius dalykus. Taigi, jei aktorius kelis kartus padaro tą patį, ar tai tik jų „firminis braižas“, ar režisieriams ir kitiems kūrėjams trūksta fantazijos ir idėjų?

Peržiūrėjome keletą filmų su garsiais aktoriais ir radome įdomių pasikartojančių elementų.

Matthew McConaughey pilvo raumenys

Karjeros pradžioje Matthew McConaughey dažniausiai vaidino komedijose ir romantiniuose filmuose. Taip atsitiko, kad daugelyje filmų jis turėjo būti be marškinių. Ir net dabar, kai jis vaidina rimtesniuose filmuose, jis kartas nuo karto parodo savo pilvo raumenis pasauliui.

Angelina Jolie su ginklais

Siekdama pasirengti savo vaidmeniui filme „Kapų plėšikė Lara Kroft“ (Lara Croft: Tomb Raider), Angelina Jolie ėjo į jogos ir kikbokso pamokas. Valdyti ginklus ją mokė kuratorius iš Didžiosios Britanijos elito pajėgų. Vėliau šiuos įgūdžius ji panaudojo dar keliuose filmuose.

Cameron Diaz su apatiniais

Cameron Diaz niekada nebuvo drovi. Keliuose filmuose galite pamatyti ją su apatiniais. Diaz nesigėdijo parodyti savo kūną būdama 20-ies, ir ji vis dar nesigėdija parodyti jo 42-erių.

Jean-Claude Van Damme špagatas

Jean-Claude Van Damme filmografijoje yra tik keli filmai, kur jis neparodė savo gražių špagatų. Tai jo „prekės ženklas“. Net ir dabar, būdamas 58 metų, jis yra puikios fizinės formos ir vis dar vaidina veiksmo filmuose.

Ryanas Goslingas su cigarete

Aktorius Ryanas Goslingas (dėl kurio iš proto eina daugybė moterų) taip pat turi blogų įpročių. Daugelyje filmų galite pamatyti, kad jo vaizduojami personažai nemažai rūko. Žinoma, jis to nedaro kiekviename filme, tačiau, jei jam leidžiama, pamatysite jį rūkantį.

Drew Barrymore su telefonu

„Klyksmas“ (Scream) yra bene garsiausias filmas, kuriame galite pamatyti Drew Barrymore su telefonu. Bet jei suskaičiuotumėte vieno filmo kadrų skaičių, kai aktorė kalba telefonu, nugalėtoju taptų filmas „Meilė per atstumą“ (Going the Distance). Barrymore mėgsta kalbėti telefonu.

Johnas Travolta šoka

Kai buvo jaunas, Johnas Travolta profesionaliai šoko. Pirmasis daugiau ar mažiau svarbus vaidmuo didžiajame ekrane buvo „Šeštadienio vakaro karštligė“ (Saturday Night Fever). Šiame filme jis vaidino vaikiną, kuris savaitgalį šokius laikė puikiu poilsiu po sunkios darbo savaitės. Po šio filmo sėkmės jis pradėjo gauti daugybę skirtingų režisierių pasiūlymų. Jie taip pat norėjo, kad Travolta filmuose parodytų savo šokimo įgūdžius.

Edwardo Nortono balti trikotažiniai marškinėliai

Dėmesingi žmonės pastebėjo, kad dėl kažkokių priežasčių Edwardas Nortonas ekrane dažnai dėvi baltus marškinėlius. Nežinia, kodėl jis tai daro. Tačiau dabar, kai jau žinote, galite žiūrėti mėgstamus filmus su Nortonu ir pabandyti surasti baltus marškinėlius. Mes suskaičiavome bent 6 jo filmus, kiek jūs galite jų rasti?

Jennifer Aniston „išvaizda“

Dar tada, kai ji vaidino TV seriale „Draugai“ (Friends), Jennifer Aniston savo stilių atrado drabužiuose ir šukuosenose, ir ji vis dar šio stiliaus laikosi. Akivaizdu, kad jai jis atrodo labai gerai, ir ji yra puikiai atrodanti moteris. Tačiau kartais gali būti sunku 100% įsitikinti, kuris kadras yra iš kurio filmo.

Tomo Kruzo žaizdos

Tomo Kruzo vaidmenys tarsi prisideda prie to, kad jo veidas filmo pabaigoje bus sugadintas po visų jo personažo nuotykių. Tačiau dėmesingi žiūrovai pradėjo pastebėti keistą dalyką: žaizdos visada yra tose pačiose vietose. Dažniausiai jam sužeistas dešinėje pusėje skruostas ir nosis. Kairė jo veido dalis visada lieka nepažeista.

Taip pat skaitykite: TOP 25 Holivudo žydų tautybės aktoriai

 

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: