Krisas Painas / Filmo "Nuostabioji moteris" kadras

Holivudas yra pilnas gražių veidų ir tobulų kūnų. Dažnai sakoma, kad norėdamas tapti aktoriumi, turi būti „lengvas akiai“. Tačiau kai kuriems žmonėms karjera, prasidėjusi dėl jų išvaizdos, tapo proga įrodyti, kad jie turi puikius aktorinius sugebėjimus.

Pateikiame sąrašą aktorių, įrodžiusių, kad talentas ir fizinis patrauklumas gali būti  neatsiejami vienas nuo kito.

1. Krisas Painas

Gražus, talentingas ir daug vaidmenų įgyvendinęs aktorius Chrisas Pinas yra tikras Holivudo „sandoris“. Nuo tada kai 2004 metais suvaidino romantinėje komedijoje įsimylėjusį personažą filme „Princesės dienoraštis 2: Karališkosios sužadėtuvės“ ir sužavėjo žiūrovus, iki dabar aktoriaus vaidyba nepalieka abejingų. Per pastarąjį dešimtmetį aktorius pasirodė daugybėje gerų, įvairaus žanro filmų, tarp jų ir: „Nesustabdomi“, „Z reiškia Zacharijų“, „Žvaigždžių kelias“, o vieną geriausių ir pelningiausių savo vaidmenų atliko filme „Nuostabioji moteris“ (2017). Šiame filme jis įkūnijo pilotą Stivą Trevorį. Scenaristas Zakas Snyderis gyrė aktorių už šio filmo vaidybą ir išskyrė kaip vieną geriausių aktorių su kuriais teko dirbti kartu.

2. Bradas Pitas

56-erių aktorius laikomas vienu patraukliausių visų laikų vyrų. 1991 m. jis išpopuliarėjo dėl vaidmens filme „Telma ir Luiza“ (Thelma and Louise), o po 2 metų puikiai suvaidino filme „Kalifornija“ – savo pirmajame rimtame filme, kuriame jam teko pagrindinis vaidmuo. Šiame filme jis vaidina žudiką, kuris keliauja su pora, kad pabėgtų iš valstijos.

Šiandien Brado talentas yra oficialiai įvertintas 6 „Oskaro“ nominacijomis ir jis neseniai gavo „Auksinio gaublio“ apdovanojimą „Geriausio antraplanio aktoriaus“ kategorijoje už pasirodymą Kventino Tarantino filme „Vieną kartą Holivude“.

3. Tomas Kruzas

Tomo Kruzo karjera prasidėjo 8-ojo dešimtmečio pradžioje su filmu „Begalinė meilė“ (Endless Love) ir kitais filmais, kurie daugiau dėmesio skyrė paauglių auditorijai, pavyzdžiui, filmas „Rizikingas verslas“ (Risky Business), kuris jį išgarsino visame pasaulyje. Dėl savo išvaizdos jis netrukus tapo ikona kino industrijoje.

1992 m. buvo išleistas dar vienas populiarius filmas „Interviu su vampyru“ (Interview with the Vampire), kuriame jis vaidino vienišą vampyrą Lestatą de Lionkortą. 1999 m. jis buvo nominuotas „Oskarui“ už filmą „Magnolija“ (Magnolia) – dramą apie iš pažiūros nesusijusių tragiškų įvykių, vykstančių per įprastą dieną, seriją, parodančią, kaip visa tikrovė yra susijusi.

4. Čarlis Hunamas

1980 m. gimęs Charlis Hunnamas televizijos ir kino karjerą pradėjo gana anksti. Būdamas 17 metų išgarsėjo Didžiojoje Britanijoje, suvaidinęs savo pirmąjį didesnį vaidmenį seriale „Keista mūsų liaudis“ (angl. „Queer as Folk“). Talentingas aktorius įkūnijo 15-metį Nathaną Maloney’ą, maištingą mokyklos vaiką. Vėliau sekė pagrindinis vaidmuo Charleso Dickenso įkvėptoje dramoje „Nikolas Niklbis“ (2002) bei pagrindinis vaidmuo „Šaltasis kalnas“ (2003). Tiesa, kuo toliau tuo daugiau aktorius vaidino vis didesniuose projektuose, o vaidyba filme „Futbolo chuliganai“, patraukė amerikiečio scenaristo Kurto Sutterio dėmesį ir jam atiteko pagrindinio herojaus Jaxo Tallerio vaidmuo, televizijos laidoje „Anarchijos vaikai“. Serialas apie neteisėtą motociklų klubą buvo itin sėkmingas ir tapo populiariausia FX laida. Aktorius taip pat buvo atrinktas vaidinti seksualiojo bestselerio „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ ekranizacijos, pagrindinio veikėjo vaidybai, tačiau Charlis Hunamas atsisakė projekto ir paaiškino, kad sunku derinti grafiką su kitais filmų ir serialų filmavimais, nors kituose šaltiniuose neslepiama, jog ir pats aktorius dvejojo dėl šio vaidmens.

5. Metju Makonahis

Prieš 2010-ius metus sunku būtų buvę ir pagalvoti, kad Metju Makonahis gali turėti tiek daug pasisekusių ir populiarių filmų. Banglentininko išvaizda ir pietietiškas akcentas, tai viskas kuo jis išsiskyrė. Suprantama, kad norint prasimušti kino versle nepakanka geros išvaizdos, reikia turėti ir išskirtinį talentą. Metju įrodė savo gabumus ir dabar jis yra žavingas aktorius, laimėjęs gausybę apdovanojimų ir susilaukęs pasaulinio pripažinimo.

Metju per savo karjerą turėjo įvairių projektų ir yra gerai žinomas dėl savo universalumo. Jis dalyvavo filmuose, kurie buvo laikomi tuometine klasika, pavyzdžiui, „Išmuštieji iš vėžių“ (Dazed and Confused), taip pat romantinėse komedijose kaip „Vestuvių planuotoja“ (The Wedding Planner) ir „Kaip atsikratyti vaikino per 10 dienų“ (How to Lose a Guy in Ten Days).

Ir būtent šis Metju universalumas pelnė jam „Oskarą“ 2014 metais ir „Auksinio gaublio“ apdovanojimą už vaidmenį filme „Dalaso klubas“ (Dallas Buyers Club). Jis taip pat vaidino populiariame mokslinės fantastikos filme „Tarp žvaigždžių“ (Interstellar) ir TV seriale „Tikras detektyvas“ (True Detective).

6. Robertas Patinsonas

Aktorius savo kino karjerą pradėjo būdamas 15 metų, suvaidinęs Cedricą Diggory fantastiniame filme „Haris poteris ir ugnies taurė“. Vėliau Robertas Pattinsonas savo šlovės viršūnę pasiekė suvaidinęs vampyro Edvardo Kaleno pagrindinį vaidmenį filme „Saulėlydis“, sukurtame pagal to paties pavadinimo Stephenie Mayerio romaną. Jau tuo metu aktorius tapo pripažintas visame pasaulyje už vaidybą dramose ir komedijose. Penkių dalių filmas (2008-2012) aktoriui atnešė itin didelį pasisekimą ir įtvirtino tarp geriausiai apmokamų bei labiausiai žinomų pasaulio aktorių. Vaidyba neatsilieka ir romantiškose dramose „Prisimink mane“ (2010) ar „Vanduo drambliams“ (2011). Nesenai atlikta vaidybą ir Christopherio Nolano filme „Tenet“ ir „Netflix“ trileryje „Velnias visą laiką“, o visai netrukus išvysime ir Robertą Pattinsoną kaip superherojų, būsimame Matto Reeveso režisuotame „Betmeno“ filme, kuris turėtų pasirodyti 2021 m

Tačiau jis turi ne tik gražų veidą, jis išsiskyrė savo darbu tokiuose filmuose kaip „Geras laikas“ (Good time), o „Independent Spirit Awards“ buvo nominuotas „Geriausio aktoriaus“ kategorijoje. Neseniai jis vaidino puikiuose filmuose „Švyturys” (2019) ir „Gyvenimas aukštybėse“ (High Life) – siaubo ir mokslinės fantastikos istorijose.

7. Džeredas Leto

Džeredas Leto yra ne tik garsus aktorius dėl savo išvaizdos. Iš tikrųjų jis taip pat yra roko grupės „Thirty Seconds to Mars“ dalis, kuri išleido naujausią albumą 2018 m. Aktoriaus karjerą Džeredas pradėjo 1995 m.

Žymiausi jo pasirodymai yra filmuose „Requiem svajonei“ (Requiem for a Dream), „Dalaso klubas“, kur jis vaidino transseksualią moterį, turinčią rimtų priklausomybių (šis vaidmuo pelnė jam „Oskarą“), ir prieštaringai vertinamą Džokerio vaidmenį filme „Savižudžių būrys“ (Suicide Squad).

8. Rajanas Goslingas

Kanados aktoriaus karjera prasidėjo 1993 m., kai jis tapo „Mickey Mouse“ klubo dalimi kaip vaikų žvaigždė. Jis taip pat dalyvavo tokiose TV serialuose kaip „Ar bijai tamsos?“ (Are You Afraid of the Dark?). Nors jis dar nėra laimėjęs „Oskaro“, bet yra gavęs keletą „Auksinio gaublio“ nominacijų ir tik kartą laimėjęs už pasirodymą filme „Kalifornijos svajos“ (La La Land).

Šis patrauklus aktorius nėra tik vyriško grožio autoritetas, nes jo talentas išsiskyrė tokiuose filmuose kaip dramoje „Mano liūdna meilės istorija“ (Blue Valentine), „Važiuok“ (Drive) ir „Pusė Nelsono“ (Half Nelson), už kuriuos jis buvo nominuotas „Critics’ Choice“ kino apdovanojimams.

9. Bredlis Kuperis

Bredlis Kuperis pasirodė tokiuose filmuose kaip „Slėpkit pamerges“ (Wedding Crashers) ir labai populiarioje filmų serijoje „Pagirios Las Vegase“ (The Hangover). Tačiau nuo 2001 m. jis dalyvavo daugiau nei 30 skirtingų žanrų kino projektuose. Jis yra gavęs 4 „Oskaro“ nominacijas, vieną iš jų – už filmą „Amerikiečių snaiperis“ (American Sniper). Jis taip pat turi „Grammy“ apdovanojimą už savo darbą kartu su Leidi Gaga filme „Taip gimė žvaigždė“.

10. Zakas Efronas

Nors Zakas pradėjo vaidinti labai jaunas, tik po filmo „Mokyklos miuziklas“ (High School Musical) premjeros jis pradėjo „vogti“ jaunų merginų atodūsius visame pasaulyje. Jo šviesiai mėlynos akys ir unikali išvaizda akivaizdžiai neliko nepastebėtos.

Tačiau dėl savo pasirodymo tokiuose filmuose kaip „Laiškanešys“ (The Paperboy) ir „Amžinai tavo“ (The Lucky One) jis pradėjo nutolti nuo išvaizdaus vaikino vaidmens ir imtis rimtesnių personažų, kurie jam pelnė nominacijas ir pripažinimą visame pasaulyje už aktorinį talentą, o ne jo išvaizdą. Be to, jis taip pat atliko įgarsinimo darbą vaikams skirtame filme „Loraksas“ (The Lorax). 2019 m. jis vaidino filme „Žavusis žudikas Tedas Bandis“ (Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile), kuriame puikiai suvaidino serijinį žudiką Tedą Bandį.

Taip pat skaitykite: TOP 25 Holivudo žydų tautybės aktoriai

Rekomenduojame

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: