Ar jums neteko kada sunerimti, kad jūsų gyvenimas – pernelyg paprastas? Namai, šeima, darbas ar kitos įprastos veiklos užima visą eterio laiką, o nuotykiams tiesiog nebėra vietos. Iki galo pats nesuprantate, ar jums tai patinka, ar vis dėlto traukia platesni vandenys. Greičiausiai tokios mintys sukasi ir šnipo galvoje, tik jo atveju – atvirkštine tvarka. Išsiilgę ramaus gyvenimo mūsų dvigubi slaptieji agentai leidžiasi į vieną avantiūrą po kitos, o jūs, užsimiršę, kad sėdite ant sofos, turite progą pasileisti amerikietiškais kalneliais drauge su jais.

10. The Night Manager (BBC One, 2016)

Seriale pagrindinius vaidmenis atlieka Hiu Loris ir Tomas Hidelstonas. Jie susitinka kaip du priešininkai: įskaudintas vyras, kurio mylima moteris buvo nužudyta, siekia atkeršyti smurtautojui – pavojingam ginklų prekeiviui. Taigi buvęs britų karys Džonatanas Painas (Tom Hiddleston) tampa priedangoje dirbančiu šnipu. Tačiau Ričardas Roperis (Hugh Laurie) nėra nei lengvas, nei naivus priešininkas. Nors Džonatanas sugeba iš pradžių laimėti jo pasitikėjimą, viena aišku – išduoti gali bet kas.

2011-ųjų metų sausis – Arabų pavasaris. Aplinkui šaudo petardos, skraido plytos, dega mašinos, į orą pyškina automatiniai ginklai. Visų šių įvykių sūkuryje palengva eina mėlynmarškinis anglas, nė kiek neišsigandęs ir netgi šiek tiek patenkintas. Atlikdamas karinę tarnybą Irake jis matė ir baisesių dalykų. Kur eina šis žmogus? Į darbą. Mat jis dirba naktiniu prižiūrėtoju „Nefertiti“ viešbutyje. Taip, jūs visiškai teisūs – tai mūsų vyrukas Džonatanas Painas.

Tomas Hidlstonas puikiai atlieka šį vaidmenį – jis mandagus, ramus, žavingas, savimi pasitikintis ir be galo gražus. O taip pat graži moteris Sofi paskleidžia priešais jį slaptus dokumentus, kuriuose galima rasti visą informaciją apie jos piktadarį vaikiną Fredą Hamidą ir jo ginklų sandėrį su Ričardu Roperiu – „blogiausiu žmogumi pasaulyje“. Džonatanas ir Sofi užmezga romaną, o netrukus Sofi nužudoma ir mylimasis pasileidžia į savo misiją – atkeršyti skriaudikui Roperiui, kurio pasitikėjimą iš pradžių reikia laimėti.

Hiu Loris – pats geriausias visų laikų blogiukas, mokantis kibti prie žmonių, tačiau neperspaudžiantis lazdos. O jo žmona Džed (Elizabeth Debicki), graži ilgakojė blondinė, taip jau išėjo, susidomi Painu. Gero nelauk.

Serialas paremtas Džono Le Karo knyga tuo pačiu pavadinimu. Ji buvo parašyta prieš 25 metus. BBC One „The Night Manager“ yra pirma šios knygos adaptacija mažiesiems ekranams. Scenarijaus autorius Deividas Faras ir režisierė Siusan Bier knygos ekranizacijoje daug ką pakeitė, tačiau žiūrint, kaip ir skaitant, tvyro tas pats jausmas, kad „The Night Manager“ – tai dar viena puiki agento „007” versija.

9. The Recruit (Netflix, 2022)

Nojus Centineo (vienas iš DC filmo „Black Adam“ žvaigždių) šiame seriale vaidina pagrindinį Oveno Hendrikso vaidmenį. Ovenas Hendriksas – 24-erių metų teisininkas, ką tik pradėjęs dirbti CŽA (Centrinė žvalgybos agentūra -JAV slaptojoje tarnyboje). CŽA kasdien gauna daug grasinimų iš žmonių, kurie galimai yra susiję su jos veikla. Šie žmonės grasina išduoti CŽA paslaptis, jei slaptoji tarnyba neįvykdys jų reikalavimų. Taigi Oveno uždavinys yra patikrinti šiuo grasinimus ir išsiaiškinti, kurie yra pagrįsti ir iš tikrųjų kelia grėsmę slaptiesiems agenatam, o kurie – tik blefas.

Ovenas nėra itin rimtas personažas, kaip ir pats serialas nėra itin rimtas. Jaunasis teisinkas mėgsta įvairiose netinkamose vietose niūniuoti pop dainas, o pakliuvęs į sudėtingas situacijas improvizuoja ir dažniausiai jam padeda ne įgūdžiai, o sėkmė. Dauguma grasinimų, kuriuos jam tenka peržiūrėti, nekelia pavojaus, tačiau jis užtinka vieną, parašytą buvusios CŽA informatorės Maksės Meladze (Laura Haddock). Ši moteris tuo metu kali Azironos kalėjime už žmogžudystę ir tikina, kad žino CŽA paslaptis. Neišduos jų tik tada, jei jie pasirūpins jos paleidimu į laisvę. Ovenas entuziastingai imasi bylos ir išsiruošia aplankyti Maksės kalėjime. Tačiau žudikė vis dar pavojinga, kadangi yra susijusi su nusikaltėlių tinklu. Šie nusikaltėliai netrukus ir pradeda medžioti Oveną.

Nors greičiausiai serialas ir neatspindi tikros CŽA realybės, o Hendriksas vis dėlto yra ne slaptasis agentas, o teisininkas, Centineo sėkmingai pavyko suvaidinti visiškai žalią slaptuosiuose reikaluose naujoką – kupinas entuziazmo jis ir pats nesuprasdamas, kaip išsisuka iš sudėtingų situacijų, visad atsiranda tinkamoje vietoje tinkamu laiku ir, tiesą sakant, dažnai prajuokina žiūrovą savo nerangumu. Taigi iš šio serialio neverta tikėtis rimto trilerio, tačiau veiksmo jame neabejotinai užtenka.

8. Tehran (Apple TV, 2020)

Visas veiksmas prasideda, kai Izraelio specialiųjų pajėgų karininkė patenka į Irano sostinę Teheraną. Seriale puikiai atskleidžiamas šių dviejų kultūrų priešiškumas viena kitai. Su kiekviena serija taip ir laukiama, kada įtampos taurė bus perpildyta ir ką tada darys nesutariančios šalys, jų agentai.

Filmuoti serialas pradėtas 2019 metų spalį. Nors atrodo, kad „Tehran“ įvykiai vyksta dviejuose visiškai skirtingose vietose, viskas buvo nufilmuota Atėnuose, Graikijoje.
Verta paminėti, kad dalis aktorių, kurie vaidina iraniečius, iš tiesų ir yra iraniečiai. Tiesa, kai kuriems kitataučiams persų kalba kėlė sunkumų. Pagrindinė aktorė Niv Sultan, atliekanti merginos vardu Tamar vaidmenį, keturis mėnesius studijavo persų kalbą. Negana to, neretai jai tekdavo pasirodyti kovinėse scenose, tad Niv reikėjo įvaldyti Izraelio karinių pajėgų naudojamą kovų meną „Krav Maga“.

Iš pradžių kurtas Izraelyje serialas sulaukė tokio dėmesio ir pripažinimo, kad Apple TV + nusipirko autorines teises ir išplatino pasaulyje. Daugiausiai žiūrovų sulaukta Indijoje, Japonijoje ir Singapūre.

“Tehran” taip patiko žiūrovams, kad 2022 metais išėjo antras serialo sezonas, sulaukęs ne mažiau populiarumo negu pirmas. (aut. Justas Prodotkas)

7. Slow horses (Apple TV, 2022)

Šnipų filmuose esame pratę stebėti išdavystes ir aukojamus pėstininkus dėl didesnio gėrio, tačiau šnipas, jeigu tai ne komedija, bus gudrus ir paslaptingas. Vis dėlto seriale „Slow Horses“ nėra gudrių ir paslaptingų šnipų, nes tai komedija. Siužetas paimtas iš britų romanisto Miko Herono knygų serijos apie šnipus „Slogūs namai“ („Slough House“). Seriale pristatoma pirmoji dalis „Lėti arkliai“ („Slow Horses“). Joje pasakojama apie nuosmukį patiriančius juokingus britų žvalgybos agentus.

Šie žvalgybos agentai darbe dar vadinami „lėtais arkliais“, nes sužlugdė savo karjerą prastai atlikdami užduotis arba tiesiog praradę sėkmę. Jie buvo nukišti į apšiurusį pastatą, vadinamą Slogiais namais, kuriuose vykdo menkaverčius darbelius, o juos prižiūri nemalonus tipas Džeksonas Lambas (Gary Oldman). Kartą sužibėjęs per vieną misiją Berlyne, jis gavo šias pareigas, tačiau nesiteikia gražiai elgtis su savo pavaldiniais – juos įžeidinėja ir kankina gadindamas orą.

Juokingiausia būna tada, kai nevykėliai papuola į esminių įvykių sūkurį ir tampa atsakingi už svarbius sprendimus. Greičiausias iš lėtųjų arklių, Riveris Kartraitas (škotų aktorius Jack Lowden), turi pasikasti kraštutinių dešiniųjų politinių pažiūrų žurnalisto šiukšlėse, tačiau jam nepaaiškinama, kam to reikia. Žinoma, Riveris labai nori pasižymėti darbe ir pakilti pareigose, taigi kartu su talentinga bendradarbe Sida Beiker (Olivia Cooke) puola pats tirti šio paslaptingo žurnalisto atvejo. Tyrimas, kas be ko, įvelia juos į didesnes problemas. Riveris ir Sida įsitraukia į žymaus palestiniečių komiko pagrobimą, kurį įvykdo baltųjų nacionalistų grupė, norėdama prieš kamerą nukirsti jam galvą. Galiausiai visi lėtieji arkliai įsivelia į tikrą painiavą.

Visada būna sudėtinga perkelti kai kuriuos niuansus iš knygos į ekraną, tačiau serialo režisierius Džeimsas Havsas ir scenarijaus autorius Vilas Smitas (ne, ne tas, apie kurį galvojate) gerai atliko savo darbą ir išlaikė gudrius Herono siužeto vingius bei juokingus, stilizuotus, geraširdiškus pokštus.

6. The Spy (Netflix, 2019)

Saša Baronas Kohenas pasirinko pavojingą kelią – pakeisti savo parodijuojančio komiko amplua į rimtą istorinio asmens vaidmenį. Mat geriausiai mes šį britų aktorių žinome dėl tokių personažų kaip Boratas ar Ali G, o šįkart Baronas suvaidina Izrealio šnipą Eli Koheną, kuris 7 deš. pradžioje dangstėsi kaip patriotiškas sirų krovinių pervežimo magnatas, nors iš tikrųjų dirbo Izraelio slaptosioms tarnyboms.

Eli Kohenas, siekdamas išgauti informaciją apie sirų karines pajėgas ir sustabdyti jų ekspansiją į Izrealį, netgi susidraugavo su Sirijos prezidentu. Tačiau jei jis būtų išaiškintas, jam grėstų kalėjimas ir mirties bausmė. Taigi nieko nuostabaus, kad šis vaidmuo sunkus ir įtemptas – Eli turėjo ir šeimą, nuo kurios privalėjo slėpti savo tikrąjį darbą, tačiau ar tai šeimai negrėsė prarasti savo tėvą?

Sašą Baroną Koheną lengviau įsivaizduoti Eli vaidmenyje žinant, kad ir pats Eli buvo šioks toks aktorius. Ne, ne profesionalus teatro ar kino aktorius, tačiau toks „menininkas“, kuris turėjo įsijausti į savo personažą – Kamel Amin Tabet – tikrame gyvenime. Eli darbas buvo toks pavojingas, kad jis pradėjo sapnuoti košmarus ir kalbėti per miegus, tačiau tikrovėje turėjo be priekaištų suvaidinti savimi pasitikintį verslininką, į kurį krypsta visų akys vos jam įėjus į kambarį. Taigi Eli privalėjo tapti chameleonu. Tai tobulai Sašai Baronui sutvertas vaidmuo, nors ir esame įpratę jį matyti komiškuose amplua.

Agento kelionė prasideda Buenos Airėse. Ten jis susidraugauja su karjeros laiptais kylančiu sirų pulkininku Amin Al-Hafezu (Waleed Zuaiter). Iš pradžių karininkas nepasitiki nuolat besišypasančiu ir juokaujančiu atėjūnu, tačiau Eli netrukus įtikina pulkininką, kad juo galima pasitikėti (sumeluodamas viską nuo pradžios iki pabaigos). Taip slaptajam agentui atsiveria vartai į sirų karinės vadovybės sluoksnius. Taip jis pamažu pradeda artėti prie Damasko paslapčių.

Saša Baronas Kohenas turėjo subtiliai suvaidinti ir Kamelį Aminą Tabet, ir Eli Koheną – du visiškai skirtingus personažus, kurie yra vienas ir tas pats. Tačiau Baronui apsimetinėjimas sekasi geriau už bet ką kita, taigi šįkart pasiruoškite laiką prie televizoriaus ekranų praleisti rimtai.

5. The Americans (Disney+, 2013-2018)

Serialo veiksmas vykta apie 80-uosius metus Amerikoje, Šaltojo karo metu. Pagrindiniai veikėjai Elizabet (Keri Russell) ir Filipas Dženingsas (Matthew Rhys) yra Sovietų sąjungos KGB darbuotojai, kurie apsimesdami laimingais sutuoktiniais amerikiečiais gyvenimą kuria Vašingtono priemiestyje. Sukūrę šeimą, norėdami geresnių darbo rezultatų ir neprarasti patikimos priedangos KGB šnipai rimtai sunerimsta, kai į jų kaiminystę atsikrausto FTB agentas su šeima. Telieka atsakyti į vieną klausimą – ar tai tėra tik sutapimas?

„The Americans“, sukurtas buvusio CŽV agento Džo Veisbergo, į plačiuosius vandenis išplaukė vykdomajam prodiuseriui Grahamui Jostui perskaičius Vaisbergo serialo scenarijų, kurį jis apibūdino kaip „erzinančiai“ geru. Anot scenarijaus autoriaus, iš tiesų tai serialas apie santuoką. „The Americans” serialo branduolys yra santuoka, tarptautiniai santykiai tėra žmonių santykių alegorija. Kartais, kai susiduriame su sunkumais savo šeimoje, jausmas būna tarsi esi tarp gyvenimo ir mirties. Ypač dažnai toks jausmas kankina Elizabetą ir Filipą.

Idėją sukurti serialą scenarijaus autoriui pakišo pati CŽV, kai apklausinėjo jį melo detektoriumi. „Ar jūs darbinatės CŽV vien tam, kad įgytumėte patirties ir galėtumėte apie tai parašyti?” – paklausė CŽV, nors Vaisberiui tokia mintis anskčiau niekada nebuvo toptelėjusi į galvą. “Aš iš tiesų norėjau tapti CŽV šnipu, bet tuo momentu, kai jie uždavė man šį klausimą, supratau, jog šio testo galiu ir neišlaikyti.“

Įkvėptas darbo CŽV serialo kūrėjas pakankamai realistiškai perpasakoja savo potyrius ir iš kolegų girdėtas žadą atimančias istorijas. Ir nors serialo veiksmas vyksta ne tokioje tolimoje praeityje ir puikiai suvokiame, jog didžioji grėsmė, dėl kurios tuo metu baiminosi Sovietų sąjunga ir JAV, jau praeityje, serialo veikėjai to nežino ir į valdžią atėjus Ronaldui Reiganui, rimtai išsigąsta, vadindami jį tiesiog „pamišėliu“ („mad man“).80-ųjų techninės galimybės taip pat žiūrisi smagiai ir primena mums, kokią technologinę pažangą padarėme per 30 metų. (aut. Ieva Gabrėnaitė)

4. London Spy (Netflix, 2015)

2015 metų lapkritį BBC Two pradėjo rodyti Tomo Robo Smito kurtą penkių dalių televizijos serialą “London Spy”.

Tomas Robas Smitas – anglų rašytojas, gimęs ir augęs Londone. Studijavo Šv. Džono koledže, Kembridže, baigęs studijas gavo „Harper Wood Studentship for English Poetry and Literature“ stipendiją ir tęsė kūrybinio rašymo studijas Parvino universitete italijoje. Baigęs studijas dirbo scenrijų rašytoju ir redaktoriumi. Daug jo kūrinių buvo gerai įvertinti ir ekranizuoti. Ričardas Meidelis ir Džiudė Finegan knygą “Child 44” savo knygų klube įtraukė į 100 geriausių dešimtmečio knygų sąrašą.

Siužeto linija kuriama per trijų skirtingų žmonių gyvenimus. Pirmoji ir, galima sakyti, pati svarbiausia yra Denio istorija. Vaikinas pabėgo nuo savo tėvų ir gyvena nuo vieno vakarėlio iki kito. Antrasis personažas – Aleksas. Jis uždaras, vienišas, tačiau be galo protingas žmogus. Trečiasis, ne ką mažiau svarbus – Skotis, padėjęs Deniui išgyventi didžiausius gyvenimo nuosmukius. Vieną rytą, po įprastos vakarėlių virtinės, Denis sutinka bėgiojantį Aleksą. Nors susitikimas buvo visiškai atsitiktinis, Denis pajunta poreikį dar kartą pasimatyti su nepažįstamuoju. Tarp vyrų užsimezga ryšys, kuris virsta į stiprią meilę. Jie supranta, kad nori praleisti likusį gyvenimą kartu. Tačiau Aleksas turi paslapčių, kurių neatskleidžia, o Denis turi tamsią praeitį, apie kurią papasakoja mylimam žmogui.

Tai šnipų filmas, kuris neprimena tipinio šnipų filmo. Tai labiau išplėtota istorija apie asmenybę, kuri neprimena šio pasaulio būtybę. Pagrindinis veikėjas pateko į aplinką, kuri jam svetima ir paslaptinga. Dėl šios priežasties tai ir nėra tradicinis šnipų filmas, o asmybės psichologinio portreto kūrimas. Benas Višo teigia, jog nebuvo daręs nieko panašaus, kas būtų taip įtempta ir reikalautų daug pasiruošimo. (aut. Dovilė Gvergždytė)

3. A Spy Among Friends (2022)

Istorija apie garsųjį britų dvigubą slaptąjį agentą Kimą Filbį buvo pasakota daugybę kartų, žinomiausi pasakojai – Filipas Naitlis ir Antonis Keivas Braunas, taip pat ir pats Filbis bei dvi iš keturių jo žmonių. Tačiau Londono žurnalistas Benas Makintairas, remdamasisi savo išsamiu tyrimu, apie Filbį parašė knygą iš visai kitos perspektyvos, t. y. iš jo tariamo geriausio draugo, kito Kembridžio šnipo Nikolo Eljoto požiūrio kampo. Kodėl tariamo? Nes… argi šnipai kada nors turi tikrų draugų?

Serialas „A Spy Among Friends“ pastatytas remiantis būtent šia Beno Makintairo knyga. Jame gvildenamos ne tik politinės machinacijos, tačiau ir pats draugystės klausimas: kodėl žmonės ieško draugų? Kada žinome, kad draugystė yra nesumeluota? Kas lemia, kad ji baigiasi?

Jau pačioje pradžioje išsiaiškiname, kad Filbis (Guy Pearce) pastaruosius 20 metų slapta dirbo su KGB ir išdavė saviškius. Jo artimam draugui Nikolui Eljotui (Damian Lewis) yra patikėta vykti į Beirutą išgauti iš Filbio prisipažinimą, tačiau jis netiki, kad jo draugas iš tikrųjų juos išdavė. Prasideda tikra šnipų drama, kurios metu šokinėjama laiku, pradedant ankstyvuoju Filbio ir Eljoto draugystės etapu per Antrąjį pasaulinį karą ir baigiant 1963 metais, kai slaptosios tarnybos tardė Eljotą bandydamos išgauti visą informaciją, kas su kuo bendradarbiavo ir kiek tiesos žinojo.

Žiūrint šį serialą sunku atitraukti akis nuo ekrano, kadangi veiksmas vyksta nuolat – kiekviena prarasta minutė gali paklaidinti siužeto vingiuose, kiekviena detalė svarbi. Taip pat tiesiog žibėte sužiba šio serialio žvaigždės Gajus Pyrsas, perteikdamas Filbio charizmą, ir Demianas Levis, suvaidinęs įskaudintą, prieštaringų jausmų varstomą meilužį, bei Lilė Tomas, atlikusi agentės Anos Maksvel Martin vaidemenį – jos griežtas personažas tiria Filbio bylą ir bando išsiaiškinti, kas už ko slypi.

Pasalos, bombos, gaudynės, egzekucijos – tai tik dalis viso veiksmo, kuris vyksta seriale. Viena intriga eina po kitos, o veikėjų vidiniai ir išoriniai konfliktai verčia perkratyti savo mintis, ar iš tikrųjų pažįstame tuos, kurie gyvena mūsų pašonėje. Puikus šnipų trileris nuobodiems žiemos vakarams.

2. Treason (Netflix, 2022)

Britų miniserijos su Čarliu Koksu priešaky – ne visai tokia šnipų drama, kokios mes tikėtumėmės, kadangi ir pats agentas 007 – ne visai toks, kokį esame pratę matyti. Šįkart jis panašus į mielą, draugišką labradorą, o ne nuožmų smogiką.

Nors Koksas to paties amžiaus, lyties ir rasės kaip ir bet kuris kitas bondas, turi progų praštmatniai apsirengti ir kartais pamosuoti ginklu, nė iš tolo nėra panašus į įprastus slaptuosius agentus. Tai atsispindi scenoje, kurioje dvigubas agentas Adamas Lorensas stovi priešais krūvą pradinukų mokyklos bibliokoje ir pasakoja jiems, ką reiškia būti slaptuoju agentu. Greičiausiai Danielio Kreigo tokioje scenoje neišvystumėte.

Tačiau viskas nėra taip, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio, kadangi Adamas yra antras pagal svarbą slaptasis agentas M16 būryje, o kai per nelaimingą atsitikimą smarkiai susižeidžia jo vadovė, jis tampa pirmuoju svarbiausiu asmeniu savo komandoje.

Seriale matysite veikėjus, susiduriančius su kompromatu, abejotinos reputacijos rusų oligarchus, britų konservatorių partijos lyderius ir, žinoma, veiksmas vyksta Londone – pačioje geriausioje vietoje atskleisti šnipų dramai. Siužetas lyg painus labirintas įtrauks jus į savo skersgatvius.

1. Patriot (Prime video, 2015)

2015-aisiais pradėtas kurti serialas pasakoja istoriją apie žvalgybininko pastangas užkirsti kelią tarptautinei nelaimei.

Džonas Tavneris – iš pažiūros paprastas vyrukas, ne itin pritampantis prie savo kolegų industrinių vamzdynų įmonėje, kurioje dirba. Bendradarbiai Džono beveik nepažįsta, todėl nė nenutuokia, kad jam gyvenime teko patirti beveik viską, bet tik ne įprastą, kasdienį ramų ritmą. Kad užkirstų kelią Iranui tapti branduoline valstybe, jam teko suklastoti savo tapatybę ir apsimesti įprastu verslo klasės atstovu, kai tuo tarpu iš tiesų jis – patyręs ir talentingas žvalgybos pareigūnas, Irako karo veteranas, įsidarbinęs vamzdynų įmonėje dėl komandiruočių į Liuksemburgą. Šis darbas atrodo pernelyg įprastas ir nekeliantis jokio įtarimo, todėl puikiai tinka priedangoje dirbančiam agentui. Tačiau, Džono nelaimei, europiečių pareigūnai lipa jam ant kulnų siekdami išsiaiškinti tikrąją jo tapatybę, jo nuolat niūrus ir nervingas kolega ponas Icabodas suprato, kad Džonas iš tikrųjų nėra tas, kuo apsimeta esąs, ir Styvenas, darbuotojas, neseniai patyręs galvos traumą, pamažu pradeda prisiminti siaubingą nutikimą, prie kurio galimai prisidėjo Džonas.

„Patriot“ – atitikmenų televizijoje neturintis serialas, kuris sulaukė begalės teigiamų įvertinimų iš žiūrovų ir kritikų. Jame persipina komedijos, juodojo humoro, politikos ir šnipų dramos žanrai, ir tai daro šį serialą tokį išskirtinį. Įvairialypė pagrindinio herojaus asmenybė kelia susižavėjimą – Irako karo veteranas, specialiojo agento sūnus ir žvalgybos pareigūnas tuo pačiu metu Nyderlanduose taip įsiliejęs į vietinį gyvenimą, kad rūko žolę ir gitara skambina liaudies muziką atviro mikrofono vakaruose. Neabejotinai dėmesio vertas serialas, dėl savo įvairialypiškumo patiksiantis tiek komedijos gerbėjams, tiek ir šnipų bei specialiųjų agentų fanams.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: