Neįmanoma įsivaizduoti kai kurių filmų veikėjų, kuriuos vaidintų kitokie aktoriai. Tačiau aktorių atrankos metu reikia tik vienos akimirkos, režisieriaus nuotaikos pasikeitimo ar tiesiog paprasto atsitiktinumo. Ir tuomet mes būtume ploję kitiems aktoriams!

Pažvelkime kaip atrodytų šie 14 garsių personažų, jei juos vaidintų kiti aktoriai.

Christopheris Walkenas kaip Hanas Solo

Beveik neįmanoma įsivaizduoti, kad kas nors kitas atliktų Hano Solo vaidmenį, išskyrus Harrisoną Fordą. Kas įdomiausia, kad režisierius Džodžas Lucasas šiame vaidmenyje įsivaizdavo kitus aktorius. Ir labiausiai tikėtinas pasirinkimas buvo aktorius Christopheris Walkenas, tačiau režisierius paskutinę akimirką apsigalvojo.

Davidas Bowie kaip Elrondas

Pats Davidas Bowie turėjo mintį suvaidinti elfų lordą Elrondą filme „Žiedų valdovas“, tačiau režisierius Peteris Jacksonas manė, kad Gandalfo vaidmuo jam labiau tiktų. Deja, muzikantas negalėjo dalyvauti filmavimo procese dėl užimto darbo grafiko.

Dustinas Hoffmanas kaip Rikas Deckardas

Dustinas Hoffmanas buvo per žingsnį nuo pagrindinio vaidmens filme „Bėgantis skustuvo ašmenimis“, tačiau jis susiginčijo su „The Ladd Company“. Jie nenorėjo atsižvelgti į aktoriaus požiūrį į personažą. Hoffman manė, kad geriausia būtų padaryti personažą niūrių ir piktą.

 

Davidas Schwimmeris kaip Agentas J

Aktoriui buvo pasiūlytas patyrusio ateivių invazijos kovotojo partnerio vaidmuo. Tačiau Schwimmeris atsisakė šio vaidmens, nes manė, kad jis atrodys pernelyg nereikšmingas, palyginti su jo vyresniuoju kolega filmavimo aikštelėje. Mes niekada nesužinosime, kaip atrodytų šiame vaidmenyje Schwimmeris, bet mes žinome, kad Willas Smithas puikiai atrodo tame vaidmenyje.

Kristen Stewart kaip Diana

Nepaisant to, kad Stewart vaidino keliuose filmuose apie fantastiškus herojus, ji atsisakė „Nuostabioji moteris“ vaidmens. Gal taip buvo dėl to, kad ji mėgsta turėti trumpus plaukus ir nemėgsta nešioti perukų (peruką reikėjo naudoti vaidinant „Saulėlydžio“ sagos filmuose?

Ryanas Goslingas kaip Džiokeris

Goslingas norėjo suvaidinti pavojingąjį Džiokerį filme „Savižudžių būrys“, tačiau paskutinę akimirką atsisakė, nes turėjo sutikti vaidinti ir kituose filmuose. Tikriausiai jis nebuvo tam pasirengęs.

Tomas Cruise kaip Stevas Jobsas

Filmo kūrėjai buvo susiskirstę į 2 grupes: vieni jų manė, kad Tomas Cruise yra vienas geriausių kandidatų, o kiti nesutiko dėl jo amžiaus. Taigi aktorius Michaelis Fassbenderis gavo šį vaidmenį ir, tiesą sakant, manome, kad jis labiau panašus į „Apple“ įkūrėją nei Tomas.

Tobey Maguire kaip Bilbo Bagginsas

Vienas iš kandidatų į šį vaidmenį buvo Tobey Maguire. Tačiau Peteris Jacksonas manė, kad Martinas Freemanas yra vienintelis galimas pasirinkimas Bilbo Bagginso vaidmeniui, todėl jis atsisakė visų kitų aktorių.

Angelina Jolie kaip Velma Kelly

Velma Kelly vaidmuo buvo priežastis, kodėl Angelina Jolie ir Catherine Zeta-Jones net ir šiandien nelabai sutaria. Catherine Zeta-Jones gavo šį vaidmenį, be to, ji taip pat pelnė „Oskaro“ apdovanojimą už geriausią antraplanę aktorę.

Kate Winslet kaip Bridžita Džouns

Kate negalėjo atlikti žavios putlios ponios vaidmens, nes ji tam buvo kiek per jauna. Aktorė buvo tik 26 metų, o Bridžita turėjo būti vyresnė nei 30. Galų gale vaidmenį gavo Renée Zellweger, o žiūrovai tuo buvo patenkinti.

Lindsay Lohan kaip Alisa

Jaunosios Alisos vaidmenį galėjo atlikti Amanda Seyfried ir net Lindsay Lohan. Pastarąją sunku įsivaizduoti šiame vaidmenyje, nes ji visada vaidino neklaužadas merginas. Taigi aktorė neturėjo galimybės išbandyti savęs kitokiame vaidmenyje. Mia Wasikowska gavo šį vaidmenį likus 4 mėnesiams iki filmavimo pradžios.

Josephas Gordonas-Levittas kaip Džordanas Belfortas

Aktoriai Chrisas Evansas ir Josephas Gordonas-Levittas norėjo gauti skandalingo vadovo vaidmenį filme „Volstryto vilkas“. Tačiau jie nebuvo labai sėkmingi atrankoje ir Leonardo DiCaprio gavo šį vaidmenį. Filmavimo metu jis susipažino su tikruoju Džordanu Belfortu ir daug žinojo apie jo gyvenimą.

Jeremy Renneris kaip Pašėlęs Maksas

Tom Hardy atrankoje turėjo labai stiprią konkurenciją, nes kitas kandidatas į vaidmenį buvo Jeremy Renner. Jūs tikriausiai jį žinote iš „Keršytojų“ filmo, kuriame jis vaidino Hawkeye. Tačiau Tom Hardy gavo vaidmenį ir jį atliko labai sėkmingai.

Samuelis L. Jacksonas kaip Hju Glassas

Iš pradžių filmo režisierius turėjo būti Park Chan-wook, kuris šiame vaidmenyje galėjo įsivaizduoti tik Samuelį L. Jacksoną. Tačiau režisierius paliko projektą, o pagrindinis vaidmuo buvo skirtas DiCaprio. Leo atsisakė kitų didelių projektų, ir tai buvo teisingas sprendimas – jis pagaliau gavo savo „Oskaro“ apdovanojimą.

Taip pat skaitykite: 10 jaunų žvaigždžių, kurios pasitraukė iš Holivudo, kad gyventų kaip mes

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: