Kai kurie serialai įtraukia nuo pirmosios serijos, o kiti sudomina tik po kelių. Tačiau, kad ir kaip ten bebūtų, jei serialai geri, jie turi šį tą bendro – kai draugai ar giminaičiai prašo jūsų patarimo, galite juos drąsiai rekomenduoti. 

Mes dieviname žiūrėti serialus, todėl sudarėme naujausiųjų sąrašą. Šie naujai pasirodę serialai turi puikią progą pritraukti daugybę žiūrovų savo kokybišku turiniu ir įtraukiančiu įgyvendinimu.

„Away” (2020 –)

Seriale pasakojama apie pirmąją žmonių kelionę į Marsą. Tarptautinė komanda, sudaryta iš kino chemiko, daugiausia patirties kosmose turinčio Rusijos astronauto, mediko iš Indijos, visai patirties neturinčio botaniko brito ir vadovaujančios amerikietės astronautės Emos Green. Pastaroji turi vyrą, kuris kartu su ja treniravosi kaip astronautas ir turėjo vadovauti misijai, tačiau planai žlugo dėl sveikatos problemų. Trejus metus truksianti misija startuos Mėnulyje, o keletas komandos nariu nepasitiki Ema kaip vadove dėl to, kad ji susidūrė su sunkumais kilus keletui problemų. Negana to, ji namie palieka savo vyrą ir paauglę dukrą, kuri ne visada nori palaikyti ryšį. Netekusi palaikymo iš pačių artimiausių ir niekaip nesugebanti pelnyti kolegų pagarbos Ema privalės įrodyti, kad yra verta vadovauti misijai ir kartu likti mylinčia mama ir žmona.

IMDb — 6,6

Breeders“ (2020 –)

Tai labai realistiškas serialas apie porą, Polą ir Eli, nusprendusią turėti du vaikus su mažu amžiaus skirtumu. Sutuoktiniai stengiasi atrasti balansą tarp asmeninio gyvenimo ir rūpinimosi vaikais. Jie pakliūna į tokias situacijas, į kurias pakliūti gali tik nauji tėvai. Tai ironiškas ir atvirumo kupinas serialas, kuris puikiai tiks planuojantiems tapti tėvais ateityje ar ką tik tėvais tapusiems.

IMDb — 7,1

Visam gyvenimui“ (For Life, 2020 —)

Seriale pasakojama apie Aroną Volosą, nuteistą kalėti iki gyvos galvos. Jis turi tapti advokatu, nes buvo apkaltintas nusikaltimu, kurio nepadarė. Aronas stengiasi įrodyti savo nekaltumą ir padeda kitiems kaliniams.

IMDb — 7,6

Aleksas Raideris“ (Alex Rider, 2020 —)

Aleksas Raideris yra eilinis paauglys. Kartu su savo geriausiu draugu jie išbando mokyklos sistemą ir būtent dėl to jo dėdė dažnai kviečiamas aiškintis mokytojams. Staiga, dėdė miršta ir Aleksui paaiškinama, kad viskas įvyko dėl atsitiktinumo. Tuomet, specialusis agentas su juo susisiekia ir papasakoja, kad jo dėdė buvo šnipas ir jo mirtis nebuvo atsitiktinė. Dabar Aleksas kartu su slaptąja tarnyba turi tirti paslaptingą giminaičio nužudymą.

IMDb — 7,5

Tėvynė: Salemo fortas“ (Fort Salem, 2020 –)

Serialo siužetas vyksta fantastiniame pasaulyje, kuriame žmonės ir raganos gyvena kartu. Žmonės raganomis nepasitiki, bet jos vis tiek saugo pasaulį nuo įvairių priešų. Salemo fortas – jaunų raganų stovykla, kurias ten moko naudoti įvairią magiją ir kovos technikų. Pagrindiniai veikėjai tai trys merginos su skirtingomis asmenybėmis, kurios lanko šią mokyklą. Tai įdomus serialas, kuriame kalbama rimtomis temomis, apie kurias turėtų pagalvoti kiekvienas.

IMDb — 7,1

Žvalgyba“ (Intelligence, 2020 —)

Džeris, nacionalinio saugumo agentas, iš JAV persikėlė gyventi į Jungtinę Karalystę, kad kovotų prieš kibernetinius nusikaltimus. Šioje srityje jis naujokas, todėl savo tyrimams jis naudojasi „Wikipedia“ ir ginčijasi su savo vadovu. Tai paprasta situacijų komedija, kurioje pagrindinį vaidmenį atlieka Deividas Švimeris.

IMDb — 6,0

Itaewon Class“ (2020)

Pagrindinis veikėjas, Park Sae Ro Yi, yra jaunas vaikinas, gyvenantis sunkų gyvenimą. Jis prarado tėvą, kalėjo už grotų ir nuolatos kovoja su sunkumais, tikėdamasis atidaryti restoraną Seule. Seriale daug unikalių, savitų personažų ir dinamiškas siužetas, kuriuo žiūrovai neabejotinai mėgausis.

IMDb — 8,2

Harlemo Krikštatėvis“ (Godfather of Harlem, 2019 —)

1963 m. kovą, gangsteris, vardu Bampis Džonsonas, sugrįžta į vieną nusikalstamiausių rajonų Jungtinėse Amerikos Valstijose. 11 metų jis praleido „Alkatrazo“ kalėjime. Per tą laiką daug kas pasikeitė ir jam reikia prisitaikyti prie naujosios realybės. Vėl eidamas senaisiais nusikaltimų keliais, Bampis tampa vienu iš nusikalstamų vadeivų šiame rajone. Serialas skirtas žmonėms, mėgstantiems retro automobilius, noir atmosferą ir Forestą Vitakerį.

IMDb — 8,0

Feel Good“ (2020 —)

Mei Martin gyvena Londone ir atlieka pasirodymus „stand-up“ klube. Čia ji sutinka mokytoją Džordžą, kuri nuoširdžiai žavisi Mei menu. Merginos pamilsta viena kitą ir pradeda gyventi kartu. Tačiau netrukus jas užklumpa rimtos bėdos. Vieną iš vaidmenų atlieka Liza Kudrau.

IMDb — 7,5

Die Hart“ (2020 —)

Kevinui Hartui nusibodo vaidinti komedijose ir panoro sužibėti veiksmo serialuose ir filmuose. Jis gauna šansą suvaidinti šauniame filme, tačiau tam reikia pasiruošimo. Jis lanko veiksmo herojų mokyklą, kurioje stiprus mokytojas (Džonas Travolta) priverčia Keviną ir kitus mokinius atlikti itin sudėtingus triukus. Seriale taip pat vaidina Žanas Reno ir Džošas Hartnetas.

IMDb — 7,3

Lizdas“ (The Nest, 2020 –)

Sutuoktinių pora Denas ir Emilė turi puikius darbus ir prabangų namą prestižiniame Glazgo rajone, taigi, praktiškai viską, ko reikia žmonėms, kad būtų laimingi. Na, išskyrus vaiką. Kitame rajone gyvenanti ir stabilumo ieškanti aštuoniolikmetė Kaja pasisiūlo jiems padėti: ji pagmidys jiems vaiką, o jie padės Kajai su gyvenimu. Nei vienas sutuoktinis negalėjo pagalvoti, kad šis nėštumas taps košmaru, kupinu grasinimų ir paslapčių.

IMDb — 7,2

Auklių klubas“ (The Baby-Sitters Club, 2020 —)

Tai smagi komedija visai šeimai. Penkios septintokės iš mažo miestelio pasiryžta įkurti verslą – jos atidaro auklių klubą, kurį galima nusamdyti prižiūrėti vaikus. Kiekvienai merginai puikiai sekasi kokia nors disciplina, pvz.: matematika, menai, dėl to grupelė yra unikali ir konkurencinga. Viso serialo metu jos dalinasi savo istorijomis ir tampa geriausiomis draugėmis. Vieną vaidmenų atlieka Ališija Silverstoun.

IMDb — 7,4

Mažas balsas, didelė svajonė“ (Little Voice, 2020–)

Besė – dainininkė ir dainų rašytoja, jauna ir svajoklė. Retkarčiais atsitraukdama nuo muzikos kūrybos, ji dainuoja kitų dainas ir dirba šunų aukle. Dažniausiai ji dainuoja tik sau, bet kartą, visai netyčia, ją išgirsta garažo kaimynas. „Mažas balsas, didelė svajonė“ tai lengva drama apie savęs paieškas ir pastangas, įveikti sunkumus, su kuriais susiduria kiekvienas talentingas žmogus.

IMDb — 6,4

Politikai“ (The Politician, 2019–)

Įdomus serialas apie jauną vyrą, kuris bando prasiskinti į politikos pasaulį. Jo pirmasis žingsnis laimėti rinkimus į jo mokyklos prezidento postą ir mano, kad būtina laimėti šiuos rinkimus dėl jo ateities. Jį palaiko jo globėja, kurią vaidina Gvinet Peltrau, jo draugai ir mergina. Serialui negalima priskirti tik vieno žanro, jame daugybė politikos trūkumų ir svarbių paauglių temų.

IMDb — 7,5

Aukšta raiška“ (High Fidelity, 2020)

Meilė muzikai prasidėjo dar vaikystėje ir tęsiasi visą, pagrindinės veikėjos, gyvenimą. Robė yra jauna, muzikos parduotuvės savininkė. Muzikos pagalba ji bando pažinti save, išgyventi sunkius santykius ir susirasti naujų draugų. Pagrindinį vaidmenį atlieka žavioji ir charizmatiškoji Zoja Kravitz.

IMDb — 7,7

Taip pat skaitykite: TOP 10 vizualiai gražiausių XXI a. antro dešimtmečio filmų

Rekomenduojame

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: