Rusija yra baisi šalis. Šalis, kuri įtraukia tave ir niekad nepaleidžia.

Būdama kraštutinė Europos diktatūra, pereinamasis vieškelis tarp Europos ir Azijos, ar kitaip tariant “nei mėsa, nei žuvis” Rusija su į ją patekusiais žmonėmis daro kažką siaubingo, kažką tokio, kas juos nepaprastai pakeičia, neatitaisomai paliekant veide patirto košmaro žymes, greičiausiai sulaužo dvasią bei sudaužo į šipulius visus lūkesčius ir viltis.

Ir nesvarbu kokio ryškumo ar pasaulinės šlovės lepinami žmonės ten patenka.

Šios iškalbingos dokumentinės fotografijos fiksuoja įspūdingus Holivudo žvaigždžių gyvenimo pokyčius atsidūrus atšiaurioje, nesvetingoje žemėje.

Baisu net pagalvoti, ką turėjo išgyventi šie jautrios sielos, gyvenimo išlepinti meno kūrėjai, atsidūrę prieš fotografo objektyvą po itin trumpo bet stataus gyvenimo nuopuolio.

Jų kasdien siunčiami pagalbos besišaukiantys elektroniniai laiškai ar SMS žinutės baigiami fraze “Iš Rusijos su meile” greičiausiai keliauja į SPAM kategoriją, nes artimi žmonės lieka abejingi garsenybių kančiai ir skausmui.

1829

21

23
25

26

27

 

30

Taip pat skaitykite: Įspūdingos kino užkulisių nuotraukos, kurių niekados neturėjome pamatyti [FOTO]

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: