Kaunas.lt archyvo nuotr.

Pigių skrydžių bendrovėms susitelkus Vilniaus oro uoste, nesujungus trijų šalies oro uostų Kaune esantis oro uostas būtų dirbęs nuostolingai, tvirtina Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas.

“Faktas toks, kad nesujungus trijų oro uostų Kauno oro uostas būtų dirbęs nuostolingai, ypač dabar, kai pigių skrydžių kompanijos yra susitelkusios Vilniuje. Jau visi pripažįsta, kad tai ankstesnės Susisiekimo ministerijos vadovybės klaidos, kai mažos Lietuvos rinkos oro uostai nebuvo segmentuoti ir turėjo konkuruoti tarpusavyje”, – interviu dienraščiui “Verslo žinios” teigė Kauno miesto meras.

Anot jo, labai svarbu, kad Susisiekimo ministerija laikytųsi žodžio, kad nebūtų vien deklaracijos, jog, pasibaigus sutartims su pigių skrydžių kompanijomis Vilniaus oro uoste, jos nebūtų pratęstos su toms kompanijoms palankiais tarifais.

Seimas praėjusių metų lapkritį leido sujungti tris šalies oro uostus- Kauno ir Palangos oro uostai bus prijungti prie Vilniaus oro uostoir administruojami “iš vienų rankų”. Teigiama, kad taip bus sutaupyta lėšų, jų veikla taps efektyvesnė.

Rekomenduojame

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto
tinklalapiuose be raštiško UAB “BNS” sutikimo draudžiama.

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: