© Jono Danielevičiaus nuotr.

Rugsėjo 11 d. Kauno Ryšių kiemelyje ,,837” nuskambėjo paskutiniai VIII-ojo sezono dainuojamosos poezijos festivalio ,,Senamiesčio žiogas” garsai.

Kauniečius bei Kauno svečius iki kitų metų atsisveikinti kvietė Andrius Kaniava su grupe, Domantas Razauskas ir Dėdė Semas (Saulius Petreikis), grupė ,,Kamanių šilelis” bei Eginas Grajauskas.

Uždarymo renginio metu kiemelį papuošė festivalio „Senamiesčio žiogas“ skrajučių paroda ir „Mažojo dailininko dirbtuvėlė“, kurios metu vaikai gamino rudenines saulėgrąžas pagal Vincentą van Gogą.

Festivalio koncertą pradėjo talentingas dainuojamosios poezijos atlikėjas Eginas Grajauskas su grupe. Antrieji pasirodė grupė „Kamanių šilelis“, pasirodymo metu susirinkusiai publikai lietus nesutrukdė nei dainuoti, nei šokti. „Festivalio ,,Senamiesčio žiogas” auditorija yra gera, šilta ir labai išsiilgusi gyvo garso muzikos, tad su ja užmegzti kontaką yra ypač malonu” – džiaugėsi ,,Kamanių šilelis” su Kamile Gudmonaite ir Mantu Zemlecku priešaky.

Nuo pat pirmojo dainuojamosios poezijos festivalio renginio jame dalyvaujantis A. Kaniava scenoje pasirodė su Sigitu Mickiu ir Aleksandru Ten. „Ne paslaptis, kad daugelis mano dainų neturi pavadinimų iki šiol, aš net kažkada galvojau išleisti albumą „Našlaičių prieglauda“. Nors kam šiandien įdomu, koks žmogus sukūrė, pavyzdžiui, televizorių  – dabar televizorius kuria žmones“, – pokštavo niekada sąmojo negailintis scenos veteranas.

VIII-ojo sezono festivalį užbaigė D. Razauskas, Dėdė Semas (S. Petreikis) ir P. Rukas. ,,Esame pasiryžę padovanoti absoliutaus ir neginčijamo džiugesio akimirkas, kuriomis mėgaujamės patys grodami kartu po tokios ilgos pauzės. Rodos amžinybę grojome, paskui amžinybę negrojome, pasiilgome vienas kito scenoje”, – prieš koncertą sakė D. Razauskas. Ilgesį šiam muzikiniui duetui publika išreiškė po pasirodymo negailėdama gausių ovacijų ir šūksnių.

Festivalio organizatoriai VšĮ „Idėjų garažas“ džiaugėsi ir dėkojo klausytojams, jog net ir lietingu oru renginyje tvyrojo gera ir pakyli nuotaika, kuri kartu su skambančia gyva muzika sukūrė išskirtinę atmosferą.

Pranešimą paruošė Lina Stonkutė

© Luko Kazakevičiaus nuotr.

© Jono Danielevičiaus nuotr.

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: