Organizatorių archyvo nuotr.

Grupės „G&G Sindikatas“ lyderis Gabrielius Liaudanskas, praėjusį savaitgalį pirmą kartą su bendražygiais koncertavęs Kopenhagoje, o šį šeštadienį, spalio 12 – ąją kaitinsiantis Klaipėdos naktinio klubo“ PORT night club by BarBar’a“ lankytojų kraują sako, jog per daugelį jo darbo scenoje metų pagrindinis klausimas, kurio jis sulaukia, yra apie pravardę. „Klausimą, kodėl ar vadinamas „Svaru“, girdžiu bent dvidešimt kartų per savaitę!“, – su šypsena sakė G. Liaudanskas, pridurdamas, jog atsakymo į jį nėra.

Pravardę, lydinčią jį ir scenoje, ir asmeniniame gyvenime, atlikėjas įgijo trečioje klasėje. Jis ne sykį mėgino prisiminti, kas jos autorius ir kodėl – „svaras“, tačiau nepavyko. Pravardės atsiradimo istorijos nežino ir E. Liaudansko bendraklasiai. Dainininkas tvirtino nenorįs kurti legendos, todėl manąs, kad jei reikės, pravardės kilmės alinkybės paaiškės savaime.

„Visada būdavo šalia žmonių, kurie vadino mane „Svaru“, todėl pravardė keliaudavo iš metų į metus. Kai susitikau su dabartiniais grupės nariais, aš jau buvau „Svaras“, oo jie turėjo savąsias pravardes“, – pasakojo atlikėjas.

Tikruoju vardu jį visuomet vadina mama, močiutė, žmona ir artimiausi draugai. „Gabrielius – mano mylimų žmonių kreipinys? Ar vaikai mane vadina „Svaru“? Jokiu būdu. Jei vaikai tėvus ima vadinti pravardėmis, tuomet reikia pradėti juos auklėti“, – įsitikinęs „G&G Sindikatas“ lyderis.

Šiuo metu grupė įrašinėja naujo albumo dainas. Viskas turi atsirasti natūraliai. Dainos, albumai, pasirodymai, gerbėjai. Niekada prieš koncertą nesidažau. Neturiu ir šokiruojančių sceninių kostiumų. Puoštis mėgsta tik lėlės. Mes už tai, kas atsiranda be perspaudimo“, – sakė E. Liaudanskas, pridurdamas, jog naujasis kompaktinis diskas „gims“ tuomet, kai tam bus tinkamas metas.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: