© Wikimedia Comons archyvo nuotr.

Google“ žengė žingsnį skatinant rasinę įvairovę informacinių technolologijų srityje.

Technologijų gigantas paskelbė skiriantys milijoną dolerių „paslėpto genijaus“ projektui. Pastarasis yra organizacija, kuri siekia padidinti jaunų juodųjų vyrų atstovavimą pramonėje. Oaklandiečių grupė apmoko juodaodžius berniukus ir padeda jiems išvystyti įgūdžius reikalingus dirbant kompiuterių mokslo srityje, bei bando juos įkvėpti tapti ateities technologijų specialistais.

„Google“ dotacija „paslėpto genijaus“ projektui leis jiems vystyti savo veiklą daugiau miestų, papildyti savo darbuotojų gretas bei padrąsinti daugiau jaunų žmonių tapti technologijų specialistais. Džastinas Steele, „Google.org“ San Francisko filialo direktorius sakė, kad sužinojo apie šią ne pelno siekiančią organizaciją kuomet jie tapo finalistais 2015-ų metų „Google įtakos iššūkyje“. Po to kai grupė laimėjo 500,000 dolerių, „paslėptas genijus“ projektas pasiekė net 1,700 jaunuolių įlankos zonoje per jų naujokų mokymų stovyklos programą, mentorystę, karjeros renginius, bei dirbtuves.

Šis darbas atsiėjo daugiau kaip 35 milijonų JAV dolerių iš “Google.org” dotacijų, skirtų suteikti galimybes nepakankamai atstovaujamiems studentams tapti technologijų pionieriais, ir mes džiaugiamės bei nekantraujame sužinoti, kaip „paslėptas genijus“ projektas panaudos šiuos pinigus.“, – kalbėjo direktorius.

„Google“ kaip ir daugelis kitų technologijų kompanijų turi nueiti dar ilgą kelią iki kol jie išvystys integruotą darbo jėgą. Naujausias įvairovės pranešimas, paskelbtas birželio mėnesį, rodo, kad juodaodžių darbininkų skaičius išliko praktiškai nepakitęs per pastaruosius metus, sudarydami tik 2% bendros darbo jėgos JAV, ir tik 1% technologijų srityje.

Taip pat skaitykite: „Facebook” tyliai pripažino turintys per 270 milijonų netikrų arba dublikatų paskyrų

  • Raktažodžiai
  • IT

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 

Taip pat skaitykite: