Greičiausiai išvysime naują Ostino Pauerso filmą

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2018-11-08 08:59

Spausdinti | Komentarai

Aktorius Mike Myers prasitarė, jog greičiausiai visai netrukus į didžiuosius ekranus prisikels jo įkūnijamas herojus Ostinas Pauersas.

Aktorius ir tuo pačiu filmų scenarijaus autorius paklaustas, ar mes galime tikėtis ketvirtojo filmo, atsakė, jog „tai atrodytų gerai“, nors tai ir yra tik vieno žmogaus nuomonė. Netrukus kažkur išsvysime Dr. Blogį,- pridūrė jis.

Atgarsiai apie galimai naują filmą jau sklandė kuris laikas, kadangi režisierius Jay Roach pasisakymas 2016m. Larry King šou metu apie jo ir Myers pasišnekučiavimus dėl naujo filmo kūrimo kaskart susitikus, sulaukė didelio dėmesio.

Tačiau, yra kalbama jog egzistuoja ir nemažai kliūčių. Viena iš jų, aktorių Verne Troyerak balandžio mėnesį ištikusi mirtis, kuris vaizdavęs Mažąjį Aš.

Mike Myers taip pat teigia, jog parašyti scenarijų nėra juokų darbas, nors tai ir atsiperka.

Pastarieji trys filmai uždirbo net 600 mln. JAV dolerių.

Taip pat, gali būti sunku įsivaizduoti jog Ostino Pauerso personažas sugebėtų tapti mažiau užgaulus rasizmo, seksizmo ar kitomis temomis kurios tapo itin aktualiomis šiandienai.

Jei jie iš tiesų planuoja modifikuoti personažą į kažką tokio, kad net ir #MeToo atstovai neįsižeistų, Myers ir Roach turėtų padirbėti iš peties. Bet mažai tikėtina, kad tai jiems gausis.

austin pouers

Taip pat skaitykite: TOP 10 visų laikų geriausių komedijų

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
traffix.lt