HBO nuotr.

Naujausiame „HBO“ pranešime teigiama, kad kompanija svarsto apie tris naujus „HBO“ serialus, kurių pagrindas būtų romanų rašytojo Džordžo R.R Martino knyga „Ledo ir ugnies giesmė“ (A Song of Ice and Fire). Pirmasis serialas vadintųsi „9 kelionės“ (9 Voyages) arba „Jūros gyvatė“ (Sea Snake), antrasis „Blusų dugnas“ (Flea Bottom), o trečiasis „10 000 laivų“ (10,000 Ships ).

Pagrindinė jų idėja sukasi aplink jaunąjį Korlisą Velarijoną, kurio protėviai kilę iš senosios Valirijos, kaip ir Targarienai. Velarijonas taip pat žinomas kaip Jūros gyvatė. Tuo pačiu pavadinimu pavadintas ir laivas su kuriuo jis leidosi į 9 keliones į Esą ir tapo labai turtingu. Serialas apie jo keliones žiūrovus supažindintų su visiškais naujomis ir stebuklingomis vietovėmis, magiškais ir mistiniais žmonėmis bei su būtybėmis, kurių nematėte seriale „Sostų karai“.

Anot Martino, Korlisas vėliau ves jauną princesę Reną Targarien ir įsivels į Drakonų šokio periodo civilinį karą tarp Targarienų, kurie yra būsimojo sezono „Drakono namai“ epicentre. Stivas Toussaint pasirinktas atlikti pagrindinį, senesniojo lordo Korliso Velarijono vaidmenį franšizės tęsinyje „Drakono namai“.

Sakoma, kad Martinas ir Bruno Helleriai („Roma“) taip pat įsitraukę į šį projektą.

„Blusų dugnas“ vyktų pačiam skurdžiausiame regione – Karaliaus uoste. Ten, kur buvo Raudonoji pilis, iš kurios pabėgo Arija pirmajame „Sostų karų“ sezone ir kur buvo senieji karaliaus Roberto Barateono sūnaus Gendrio ir sero Davoso namų.

Kaip rašoma pranešime, seriale „10 000 laivų“ bus pasakojama apie karo princesės Nimerijos ir jos sekėjų imigraciją į Dorną, po to kai Ese juos sutriuškino Valirijiečiai. Istorijos veiksmas vyksta 1000 metų prieš „Sostų karų“ įvykius ir pasakojama apie klastingą kelionę, kurioje teks nugalėti daugybę sunkumų.

Šie trys serialai prisideda prie dar vieno „Sostų karų“ priešistorės serialo, paremto „Pasakojimais apie Dunką ir Egą“ – Sero Dankano Aukštojo ir Eigano V. Targarieno keliones, vykusias maždaug prieš 90 metų iki įvykių, aprašytų knygų serijoje „Ledo ir ugnies giesmė“. Taip pat kalbama, kad „HBO Max“ svarsto apie serialo „Sostų karai“ animacinę versiją.

Taip pat skaitykite: Kuris serialo „Sostų karai“ aktorius uždirbo daugiausiai?

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: