Imany / Eugenio Recuenco nuotr.

Imany – prancūzų dainininkė, dainų autorė ir prodiuserė, kilusi iš Komorų salų. Atlikėja išgarsėjo po to, kai 2011 m. buvo išleistas jos debiutinis albumas „The Shape of a Broken Heart“. Albumas buvo pripažintas platininiu Prancūzijoje ir Graikijoje bei pasiekė trigubą platininį statusą Lenkijoje.

Nadia Mladjao, geriau žinoma Imany sceniniu vardu, gimė 1979 m. balandžio 5 d. Martigo mieste, netoli Marselio. Jos slapyvardis Imany suahilių kalba reiškia tikėjimą. Moteris prieš atrasdama save muzikiniame pasaulyje, dirbo modeliu. N. Mladjao modelio karjerą pradėjo pasaulinio garso agentūroje „Ford Models“, dirbdama modeliu Jungtinėse Amerikos Valstijose praleido septynerius metus.

Grįžusi į Prancūziją Imany pradėjo savo dainininkės karjerą, kuri profesionaliai debiutavo 2006 m. su singlu „You Will Never Know“. Debutinio albumo „The Shape of a Broken Heart“ pavadinimas kilo iš piešinio, kurį ji nupiešė užmerktomis akimis. „The Shape of a Broken Heart“ sudaro dvylika dainų parašytų anglų kalba, įskaitant tokius daugeliui žinomus kūrinius, kaip „Don’t Be So Shy“, „Slow Down“ ir „Silver Lining (Clap Your Hands)“.

Naujausias dainininkės muzikinis albumas „Voodoo Cello“ buvo išleistas 2021 m. rugsėjo 3 d. ir dar tikrai nesiliovė džiuginti klausytojų. Šis albumas – tai asmeninė Imany klasikos ir populiarių hitų interpretacija, pasitelkdama 13 populiarių dainų repertuaru, atlikėja pasakoja istoriją. Albume yra vaizduojama mistinė moters kelionė, kuri yra apdovanota magiškomis galiomis, kelionė prasideda tamsoje, bet galų gale pavyksta pasiekti šviesą.

„Voodoo Cello“ galime išgirsti tokius kūrinius, kaip „Believer“, „Take Me To Church“ bei „I‘m Still Standing“. Imany atlikimą papildo aštuonios violončelės, taip populiariausioms dainoms yra suteikiamas dar negirdėtas skambesys.

„Geras koveris yra tada, kai daina tampa sava. Prie dainos prieinu balsu ir gitara, randu sau tinkantį raktą, keičiu tempą… ir klausausi žodžių. Negaliu dainuoti žodžių, kuriais netikiu.“, – sako atlikėja.

„Voodoo Cello“ albumą įrašė, aranžavo, atliko ir prodiusavo pati Imany, jai neprireikė nieko daugiau nei violončelininkų. Dainos buvo pasirinktos nuo klasikų, kurias ji jau seniai buvo įsisavinusi, iki naujesnių mėgstamiausių kūrinių. Albume yra atliekamos Elton John, Madonna, Ed Sheeran, „Imagine Dragons“ ir kitų grupių bei atlikėjų dainos.

„Aštuonios violončelės reiškia aštuonias sielas, kalbančias su mumis“, – patikina Imany. „Tu arba myli tai, arba nekenti… Tai metafiziška!“

Nadia Mladjao tęsia savo pasaulinį „Voodoo Cello“ albumo turą, šią vasarą atlikėja pasirodymus atlieka Lenkijoje, Prancūzijoje ir Šveicarijoje. Imany jau ne pirmą kartą lankysis ir Lietuvoje, lapkričio 30 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje ir gruodžio 2 d. Palangos koncertų salėje, kur bus galima gyvai išgirsti išskirtinį Imany balsą bei pasaulinius hitus, kurie skambės taip, kaip dar niekada neskambėjo.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: