Nicki Minaj / EPA-ELTA nuotr.

JAV reperės Nicki Minaj koncertas Jungtinėje Karalystėje šeštadienio vakarą paskutinę minutę buvo atšauktas, kadangi žvaigždė buvo sulaikyta Amsterdamo pagrindiniame oro uoste, įtarus, kad ji turėjo lengvųjų narkotikų, o šį incidentą ji iš dalies tiesiogiai transliavo per socialinę žiniasklaidą.

Atlikėja šeštadienį turėjo koncertuoti Mančesteryje, tačiau socialinės žiniasklaidos platformoje „X“ paskelbė, kad valdžios institucijos „sakė, kad jos bagaže rado žolės“, o po to trumpam ją sulaikė.

N. Minaj teigė, kad „ritinėliai“ priklausė jos apsaugininkui ir kad jos bagažas buvo apieškotas „be sutikimo“.

Policija AFP patvirtino, kad sulaikė 41 metų amerikietę, įtariamą bandymu išgabenti lengvuosius narkotikus į kitą šalį, tačiau, kaip įprasta policijos darbe, atsisakė tiesiogiai pasakyti, kad tai buvo N. Minaj.

Nyderlandų karo policijos atstovas spaudai Robertas Kapelis vėliau AFP sakė, kad įtariamoji buvo paleista sumokėjusi „pagrįstą“ baudą.

Reperė platformoje „X“ atsiprašė gerbėjų už tai, kad praleido koncertą, bet sakė, kad gegužės 30 dieną grįš į antrąjį koncertą Mančesteryje, o sekmadienį koncertuos Birmingeme, tęsdama savo pasaulinį koncertų turą „Pink Friday 2“.

Už Nyderlandų ribų vyrauja klaidinga nuomonė, kad šalyje, visame pasaulyje garsėjančioje savo kavinėmis, kuriose dažnai prekiaujama žole ir kurios yra didžiulis turistų traukos objektas, kanapės yra legalios.

Techniniu požiūriu nedidelio kiekio kanapių vartojimas yra neteisėtas, tačiau policija nusprendžia nevykdyti šio įstatymo, nes tai yra dalis „tolerancijos“ politikos, vykdomos nuo 20 amžiaus aštuntojo dešimtmečio. Narkotikų gabenimas į kitą šalį yra neteisėtas.

Živilė Aleškaitienė (AFP)

Rekomenduojame

Naujienų agentūros ELTA informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "NAUJIENŲ AGENTŪRA ELTA" sutikimo draudžiama.
 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: