Greičio matuoklis / Lietuvos policijos nuotr.

Vėlų trečiadienio vakarą Kaune du neblaivūs vyrai parvertė ir apgadino ant žemės pastatytą trikojį.

Kaip pranešė Policijos departamentas, chuliganiškas poelgis Varnių gatvėje užfiksuotas apie 22 val. Koks nuostolis padarytas apgadinus mobilųjį greičio matavimo prietaisą „PoliScan FM1“, dar tiriama.

Vyrai iš įvykio vietos pasišalino, tačiau po dviejų valandų buvo sulaikyti Kaune, Sąjungos aikštėje.

1974 metais gimęs vyras (1,7 prom.) uždarytas į Kauno apskrities policijos areštinę, o 1983 metais gimusiam vyrui, kuriam nustatytas sunkus girtumas (4,58 prom.), įteiktas šaukimas.

Kaip pranešė Kauno apskrities policija, sulaikius neblaivius įtariamuosius, paaiškėjo, jog vienas iš jų yra gerai žinomas policijos pareigūnams, anksčiau buvo teistas ir jau kelias dienas buvo ieškomas. Tad naktį jis praleido areštinėje.

Kauno miesto Santakos policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus prokurorai.

ELTA (ELTA)

Rekomenduojame

Naujienų agentūros ELTA informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "NAUJIENŲ AGENTŪRA ELTA" sutikimo draudžiama.
 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: