Socialinių tinklų nuotr.

ĮSPĖJIMAS! Šis straipsnis neskirtas jaunesniems kaip 18 metų skaitytojams.

Miestuose pasirodantys nuogi ar vos prisidengę asmenys yra laikomi protesto ar tam tikro menininio pasirodymo dalyviais. Tai yra retas reiškinys, kuris visuomet stebina publiką. Tačiau pamatyti šią nuogutėlę moterį, vaikštančią lyg niekur nieko mieste – tikra keistenybė. Ji pradėjo vaikščioti per Worcesterio miesto tiltą Anglijoje, ir ne tik išeina į miestą nuoga, tačiau dar ir išsidažiusi baltais dažais bei klouno nosimi.

Miesto gyventojai yra likę be žado, kai moteris, išsidažiusi baltais dažais, vis išeina pasivaikščioti palei upę ant tilto. Šis įvykis buvo užfiksuotas prie Severno upės, Worcesterio mieste sekmadienio rytą.

Praeiviai matydami šią keistą klounę fotografavo manydami, jog tai tikriausiai kažkoks meno pasirodymas. Ir tai buvo ne pirmas kartas. Gyventojai tikina, jog ši nuoga moteris kaskart pasirodo sekmadienio rytais. Ji dažniausiai vaikšto per tiltą Worcesteryje. Praėjusi tiltą, ji nužygiuoja iki Katedros ir po to apsisuka.

Klaunai 2

Daugelį šis keistas įvykis tiesiog šokiravo, ir juo pradėjo dalintis socialiniuose tinkluose. Tai sukėlė didelių diskusijų internete bei tarp miesto gyventojų. Keletas miestiečių juokėsi iš šios moters vadindami ją ,,pakvaišusia kloune“.

Klaunai 3

Vienas iš šio miesto gyventoju pasakoja, jog vaikai išeina į gatves žaisti tuo metu, kai ši klounė be gėdos jausmo vaikšto nuoga. Esą tai gali išgąsdinti juos visam gyvenimui.

Klaunai 4

Tai pat ši moteris nėra pažįstama miesto gyventojų. Ar tai yra protestas ar paprasta žmogaus keistenybė nėra aišku.

Taip pat skaitykite: Nestandartinės kūno formos Julia Busato fotografijose

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: