Eminem / DoD News Features / Public Domain / Wikimedia commons

Repo žvaigždė Eminemas oficialiai paprašė respublikonų kandidato į JAV prezidentus Viveko Ramaswamy nebenaudoti jo muzikos rinkimų kampanijos metu, rašoma pirmadienį paviešintame laiške.

Anksčiau šį mėnesį paplito vaizdo įrašas, kuriame V. Ramaswamy, respublikonų pirminių rinkimų lenktynėse užimantis aukštas pozicijas, Ajovos valstijos mugėje dainuoja pagal Eminemo dainą „Lose Yourself“.

Laiške, apie kurį pirmasis pranešė „Daily Mail“ ir kurio autentiškumą patvirtinimą gavo AFP, muzikos licencijas išduodanti bendrovė „Broadcast Music Inc.“ (BMI) nurodė, kad gavo oficialų Eminemo prašymą, kuriame reikalaujama, kad 38 metų kandidatas nebenaudotų jo muzikos.

Viveko Ramaswamy / Gage Skidmore nuotr. / CC BY-SA 3.0 / Wikimedia commons

V. Ramaswamy, kuris save prilygina „Trumpui 2.0“, netikėtai pakilo į trečiąją vietą tarp respublikonų, pretenduojančių į 2024 metų pirminius prezidento rinkimus.

Būdamas Harvardo universiteto paskutinio kurso studentas, jis mėgo laisvalaikiu repuoti libertarinių pažiūrų tekstus sceniniu vardu „Da Vek“.

„Jei manote, kad debatų meistras Vivekas G. Ramaswamy ‘07 yra stipru, akivaizdu, kad nesate matę Da Veko“, – 2006 metais su humoru rašė Harvardo studentų laikraštis „The Crimson“.

Per pastaruosius dvejus rinkimus žinomi atlikėjai, tarp jų Pharrellas Williamsas, Rihanna, „Aerosmith“ ir Adele, taip pat Prince‘o paveldėtojai, skundėsi, kad jų dainos buvo grojamos Donaldo Trumpo mitinguose be jų leidimo.

Grupė „The Rolling Stones“ net pagrasino kreiptis į teismą, jei D. Trumpo kampanijoje toliau bus naudojamas grupės hitas „You Can’t Always Get What You Want“.

Živilė Aleškaitienė (AFP)

Rekomenduojame

Naujienų agentūros ELTA informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "NAUJIENŲ AGENTŪRA ELTA" sutikimo draudžiama.
 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: