© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Ekologinių ūkių veikla ir planai užsiimti šiuo verslu yra nežinomybėje – senasis finansinis periodas jau baigėsi, naujojo gairių ir taisyklių dar nėra, rašo “Verslo žinios”. Pasak dienraščio, šiemet paraiškos sertifikuoti ūkius bus tik priimamos, paramos naujokai negaus.

“Šie metai pereinamieji ir nauji ūkininkai sertifikatą gali gauti tik tada, jei nepretenduos į paramą. Ji senomis sąlygomis bus suteikta tik jau dirbantiems žemdirbiams. Ateityje paramą gaus visi”, – sakė “Ekoagros” kokybės vadovas Tomas Demikis.

Jeigu sertifikato turėtojas plotą didins daugiau kaip 2 hektarai, plėtros paramos toks ūkininkas negaus. Tik dokumentus, kad produkcija atitinka reikalavimus. Tie, kuriems baigiasi įsipareigojimo laikotarpis, šiemet jį dar gali pratęsti metams. Tada nereikės iš naujo sertifikuoti ūkių 2015-aisiais.

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: