Antanas Kandrotas-Celofanas / fb.com/antanas.kandrotas.5 paskyros nuotr.

Dėl vaivorykštės perėjos Vilniuje uždažymo juodais dažais administracinėn atsakomybėn patraukti asmenys „Didžiojo šeimų gynimo maršo“ aktyvistas Antanas Kandrotas-Celofanas ir įvairių protesto akcijų dalyvė, buvusi lietuvių kalbos mokytoja Astra Astrauskaitė gavo po 10 eurų dydžio baudą.

„Laikas piliečiams patiems imtis priemonių, kitų variantų tiesiog nėra. <…> Tikrai mes šitą dalyką iš čia nuimsim“, – vaizdo įraše, įkeltame feisbuko paskyroje „Knygnešys“, kalbėjo Celofanas.

Asmenys patraukti administracinėn atsakomybėn pagal du Administracinių nusižengimų kodekso straipsnius – dėl savivalybių tarybų patvirtintų tvarkymo ir švaros taisyklių pažeidimo bei dėl važiuojamosios kelio dalies perėjimo, kur draudžiama, nepaklusimo eismo reguliavimo signalamas, kelio ženklių, ženklinimo reikalavimų, eismo tvarkos nesilaikymo.

Vilniuje, Pylimo g., esanti pėsčiųjų perėja LGBT bendruomenę palaikančiomis spalvomis buvo nuspalvinta Tarptautinės dienos prieš homofobiją, bifobiją ir transfobiją išvakarėse pirieš tris metus.

Išpuoliai prieš LGBTQ+ simboliką ne pirmas atvejis Lietuvoje. Konfliktas su homofobais buvo kilęs dėl vaivorykštės spalvų ant vienos Vilniaus požeminių perėjų sienos bei vaivorykštės spalvų suolelio Vilniaus rotušės aikštėje.

Taip pat skaitykite: Seimo pirmininkė: minia, kuri nejaučia atsakomybės ir pagarbos mirusiems ribų

 

Rekomenduojame

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: