R. Kelly / JAV Policijos departamento nuotr.

Amerikiečių dainininkui R. Kelly kaltinimai dėl seksualinių išpuolių pateikiami jau nebe pirmą kartą. Gali būti, jog įžymybė ir vėl išsisuks nuo rimtesnės atsakomybės, kadangi Federalinis teisėjas nurodė galimybę paleisti atlikėją už užstatą.

Dainininkas buvo apkaltintas seksualinio pobūdžio išpuoliais, todėl buvo areštuotas ir laikomas suimtas iki pat teismo. Atlikėjui buvo pareikšti du katinimai: vienas buvo pateiktas Čikagos federalinio, prokuroro, kitas iš prokuroro Brukline. 

Šie du federaliniai kaltinimai yra susiję su įvykiais Ilinojaus mieste, taip pat Konektikute, Kalifornijoje ir Niujorke.Paskelbtuose dokumentuose taip pat nurodyti ir nusižengimai, padaryti už Amerikos ribų.

Dainininko advokatas Steve’as Greenbergas teigė, kad „tariami faktai yra tokio paties pobūdžio“, taigi jie abu yra susiję su seksualiniu priekabiavimu.

Kaltinimai nėra staigmena

R. Kelly kaltinamas nepilnamečių grobimu, jų seksualiniu išnaudojimu ir filmavimu lytinių santykių metu.

Šie nusikaltimai daryti 1996 ir 2018 metais.Aukų tapatybės nėra viešinamos.Žinoma tai, kad Čikagos federalinio prokuroro dokumente nurodytų merginų amžius yra nuo 12 iki 14 metų.

Ponui Kelly šie kaltinimai nėra staigmena“,- „Twitter“ socialiniame tinkle teigė advokatas Steve’as Greenbergas. Pasak jo, dainininkas nekantriai laukia savo teismo, kol paaiškės tiesa ir bus išsiaiškinta, jog visi kaltinimai netikri ir yra pateikti tik siekiant naudos.

52 metų dainininkas jau kelis dešimtmečius yra pakartotinai kaltinamas seksualiniais išpuoliais prieš nepilnamečius, taip pat ir jų grobimu, tačiau iki šiol jis niekada nebuvo teistas. Jis buvo išteisintas 2008 metais,po teismo proceso, susijusio su vaizdo įrašais, kuriuose jis santykiauja su 14 metų mergina.Tyrimo duomenimis, atsakomybės R. Kelly pavyko išvengti tik todėl,nes jis su savo vadybininku Derrellu McDavidu pastūmėjo merginą pateikti melagingus parodymus.

Dokumentinis filmas

Žvaigždės vadybininkas Derrellas McDavidas buvo apkaltintas liudytojų kyšininkavimu ir neteisėtų vaizdo įrašų sunaikinimu. Jis taip pat kaltinamas dalyvavęs pornografinių įrašų su nepilnamečiais filmavime.

Viename interviu, R. Kelly griežtai neigė jam pateiktus kaltinimus sakydamas, kad jis to nepadarė. ,,Tai ne aš “, – patikino jis ,,CBS News“. Sumaištis dėl pasaulinio hito „I believe I can fly “ autoriaus veiksmų vėl kilo tuomet, kai 2019 metų pradžioje pasirodė dokumentinis filmas, kuriame kalbama apie atlikėjo išnaudotas merginas, kurių dauguma nesiekė 16 metų amžiaus. Kuomet buvo pradėti tyrimai, įrašų kompanija „Sony Music“ nutraukė sutartį su atlikėju. Ši sutartis buvo pasirašyta 1990 metais ir jos nutraukimas tapo smūgiu atlikėjo karjerai.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: