#1 Mieli tėvai, nesirūpinkit, Sesuo Regina nebevairuos bažnyčios furgono

Kristina Ramos (angl. Christina Ramos) yra visos šalies mastu pripažinta Pietų Kalifornijos menininkė, kuri specializuojasi ties vaizduojamojo realizmo kryptimi. Nors ji studijavo architektūra ir interjero dizainą koledže, po jo ji iškart dedikavo savo gyvenimą auginti keturis vaikus. Tačiau jai tai išėjo į naudą, kadangi namuose ji atrado aistrą, ir ne kam kitam bet tapybai. Jog patobulintų įgūdžius, dailininkė įstojo į Los Andželo akademija (angl. Los Angeles Academy of Figurative Art).  Šiuo metu ji yra vadinama Auksine menininke (angl. Golden Working Artist), o tai reiškia, jog ji profesionaliai dirba tik su akriliniais dažais ir naudoją jų techniką bei atstovauja įmonę Auksinių meninkų spalvos (angl. Golden Artist Colors). Taip pat ji dirba tapybos dėstytoja Los Andželo akademijoje, kurioje pati baigė mokslus.

Šiandien dailininkė tiesiog mėgaujasi laiku, kai gali užsiimti tik kūryba. Ji išsskiria tris kategorijas, kurių laikosi ir pagal kurias renkasi piešti: romantiškai, šiuolaikiškai (jai patinka populiarioji kultūra) ir linksmai. Pastarieji darbai, kuriuos pamatysite ir šiame straipsnyje, dailininkė vaizduoja vienuoles, kurios elgiasi nederamai. Ji sugalvojo netgi 11 atveju, kada jos nusižengia visuomenės nustatytom moralės normomis. Turbūt kunigų bendruomenė nebūtų jomis patenkinti. Tačiau šiuose paveiksluose pamatysite puikų K. Ramos humoro jausmą ir žaismingų spalvų gamą.

Taip pat ši dailininkė meną apibūdiną kaip turintį galią žmones paveikti ir priversti mąstyti, reaguoti, juoktis, išjausti ir susitapatinti. Jos vienas iš mėgstamiausių užsiėmimų yra klausytis žmonių, pamačiusių jos darbus, nuomones. Smagiausia to dalis, kai žmones visiškai kitaip, nei ji buvo sumaniusi, interpretuoja jos darbų reikšmę ar pagrindinę žinutę. Ji mano, kad menas turi būti subjektyvus: ,,Kai žmones prašo menininko papasakoti apie jo kūrinio reikšmę, tai tiesiog yra negerai. Kiekvienam menininkui nederėtų aiškinti savo darbų. Jeigu kyla tokių klausimų, mano nuomone, tas darbas neatliko savo funkcijos. Kiekvienas turime turėti savo nuomonę ir interpretuoti dalykus savaip, nes menas yra individualus reikalas. Menas turėtų kalbėti pats už save ir kalbėti skirtingai su kiekvienu, kuris jį suvokia“.

Jos darbai buvo rodyti daugelyje muziejų ir galerijų aplink visas Jungtines Amerikos Valstijas.

Kviečiame pasižvalgyti po šių paveikslų galeriją ir būtinai nusiteikite būti maloniai nustebinti.

43

#2 Sesuo Viktorija turi paslaptį
44

#3 Sunku nepaisyti senų įpročių

45

#4 Sesuo Fibe negali susilaikyti nesugadinus nuotraukos

46

#5 Sesuo Doris ir nuodėmingas pyragėlis

42

#6 Sesuo Rita nusprendžia maištauti

48

#7 Po Gavėnios, Sesuo Linda meldėsi ilgai ir garsiai

49

#8 Tu gali atimti iš Sesers gobtuvą, bet gobtuvo iš Sesers – ne

50

#9 Sesuo Merė turi daugybę nuodemių

51

#10 Rufas išmoko, jog turi mylėti savo kaimyną, net jeigu tai ir katė

52

#11 Buvo kunigas, rabinas ir vienuolė

Taip pat skaitykite: Elegantiškos Renesanso skulptūros perkurtos taip, kad atsiskleistų jų žaismingos asmenybės [FOTO]

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: