instagram.com/tessholliday archyvo nuotr.

Vos tik dizainerė Julia Janus sužinojo apie birželio 12 d. Vilniuje viešbutyje „Radisson Blu Lietuva“ vyksiančią tarptautinę modelių atranką „The Model Convention Baltics“, ji neslėpė džiaugsmo ir socialiniame tinkle „Facebook“ sveikino šį projektą: „Mums labai trūksta normalaus sudėjimo modelių. Be to, įvairaus amžiaus ir įvairių stilių: trumpaplaukių, skirtingo kūno, skirtingo charakterio.“ O būtent tokių merginų ir vaikinų lauks daugiau nei dešimt žymiausių agentūrų  atstovų šiame renginyje jau po mėnesio.

Anot pašnekovės, Lietuvoje be galo sunku rasti išskirtinių modelių, kurie neatitiktų aukštosios mados standartų: „Visa modelių agentūrų ir kastingų struktūra yra orientuota į itin jauną ir labai liesą kūną. Ir kai reikia modelio nišinei reklamai – nėra absoliučiai nieko. Tiesiog nėra profesionalų, kurie būtų apmokyti fotografuotis ir pozuoti.“

Kūrėja tikina, jog jau dešimtį metų kiekvieną sezoną pateikia užklausas aktorių ir modelių agentūroms – bet nieko nepeša. „Duokite mums, atsiprašau už tą žodį – ne pakabas, – rėžia J. Janus. –  Na, bet tiesūs žodžiai nėra gražūs. O gražūs žodžiai nėra tiesūs.“ Kaip teigia pati, ji kuria drabužius žmogui, kuriam yra trisdešimt ir daugiau, tarp jų ir plius dydžio. Ir būtent tai ji nori pranešti savo įvaizdžio komunikacijoje, tik iki šiol tokių modelių Lietuvoje būdavo sunku rasti. „Gal po „The Model Convention Baltics“ bus lengviau“, – šypsosi pašnekovė.

Renginys suburs garsiausių pasaulio modelių agentūrų atstovus – tokius kaip „OMG Model Management”, „Woman Management“, „Elite“, „Wilhelmina Models“, „Francina Models“ bei kitų agentūrų skautus. Agentų ieškomas modelių spektras labai įvairus – laukiama 14 – 30 metų amžiaus merginos ir vaikinai, pretenduojantys į aukštosios mados, „plius“ dydžio,  reklamų, specialiuosius modelius.

„The Model Convention“ yra tarptautinis formatas, kurį 2007 metais sukūrė olandai Mariana Verker ir Mauritzas Briëtas. Mariana, šiuo metu gyvenanti ir dirbanti Niujorke, – buvęs tarptautinis modelis. Ji jau 20 metų dalyvauja įvairiose atrankose, yra viena iš Olandijos, Skandinavijos, Norvegijos ir Beniliukso šalių „The Next Top Model“ komisijos narių. Ji taip pat ir podiumo trenerė, kuri prieš atranką Lietuvoje padės merginoms ir vaikinams tinkamai pasiruošti pasirodymui ant podiumo. M. Briëtas – trijų Olandijos „Next Top Model“ sezonų vykdantysis prodiuseris. Nuo 2008 metų jie kartu surengė net 14 „The Model Convention“ atrankų, kuriose buvo atrasti nauji sėkmingi veidai.

Taip pat skaitykite: Tess Munster – stambiausias pasaulyje modelis

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: