Kino filmo "Django Unchained" kadras

Nauja kino fanų teorija teigia, kad Kventino Tarantino filmas „Ištrūkęs Džango“ (Django Unchained) iš tikrųjų yra filmas filme.

Keletas „Reddit“ platformos vartotojų susimąstė, ar 2012 metų filmas, kuriame vaidina Jamie Foxx ir Christophas Waltzas, iš tikrųjų yra filmas, kuris buvo išleistas tame pačiame pasaulyje kaip ir režisieriaus naujausias filmas „Vieną kartą Holivude“. (Once Upon a Time in Hollywood)

Tai reikštų, kad filmų pasaulyje, piktadarys Kalvinas Candie nebuvo vaidinamas Leonardo DiCaprio, bet aktoriaus Ricko Daltono iš „Vieną kartą Holivude“.

Pagal teoriją, „Ištrūkęs Džango“ būtų buvęs dar vienas Daltono filmas prie kitų jo filmų ir televizijos projektų, įskaitant „Lancer“, „Operazione Dyn-o-mite!“ ir „The Fourteen Fists of McCluskey“.

Filme „Vieną kartą Holivude“ Daltonas vaidina „Lancer“ piktadarį, kuris turi tam tikrų panašumų su Candie, todėl visai nenuostabu, kad Daltonas galėjo jį vaidinti.

Naujausioje teorijoje teigiama:

Mes nežinome kas atsitiko su Daltonu po „Vieną kartą Holivude“ filmo. Režisierius Tarantino sakė, kad po 1969 metų jis buvo gerai žinomas.“

Kita teorija teigia, kad filmas „The Fourteen Fists of McCluskey“ – kuriame Rickas Daltonas vaidina personažą, kuris žudo nacius su liepsnosvaidžiu – buvo įkvėptas 2009 metų filmo „Inglourious Basterds“.

Taip pat skaitykite: TOP 10 režisieriaus Kventino Tarantino filmų

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 

Sponsored video

Taip pat skaitykite: