Filadelfijoje gyvenenti tinklaraštininkė Devon Gallagher neseniai buvo išvykusi į kelionę po Europą. Devgal slapyvardžiu pasivadinusi mergina keliavo keturiassu puse savaites. Kaip ir daugelis jaunų keliautojų, ji įžamžino savo atostogas nuotraukose. Mergina, aplankiusi Vieną, Dubliną, Amsterdamą, Atėnus ir daugelį kitų miestų, šypsodamasi pozavo prie pagrindinių paminklų, daugelio žymių turistų lankomų vietų. Tačiau priešingai nuo įprastų nuotraukų, jose yra kai kas išskirtinio – protezinė koja, ant kurios galima rašyti.

Paskutiniame socialinio tinklo Reddit profilio įraše Devgal pasakoja, jog dėl įgimtos kaulų ligos dešinė koja buvo visiškai nevaldoma. Kai sulaukė ketverių metų, koja buvo amputuota ir pakeista protezine. Nepaisant to, jog merginai buvo sunku judėti, tai turėjo įtakos jos naujausiam kūrybiniui projektui. Dėl didžiosios kelionės į Europą, ji nusprendė apipurkšti dažais savo dirbtinę galūnę, taip ją paversdama paišymo lenta. Šio sumanymo dėka gavosi puikios nuotraukos.

chalkboard-leg-devgal-2

Naudodama skirtingų spalvų kreidą, Devgal ant protezinės kojos užrašė miestų ir vietų, kurias aplankė, pavadinimus. Kiekvienoje vietoje nuotraukai ji pozavo taip, kad pagrindinis dėmesys tektų užrašams ant jos kojos. Daugumoje vietų Devgal – su prie kūno pritvirtinta protezine piešiama lenteline koja. Tačiau kai kuriose šalyse, pavyzdžiui nuotraukose iš Briuselio, Miuncheno, ji išdidžiai ją laiko rankose. Nuotraukoje iš vieno Dublino baro, jos protezinę koją laiko naujieji draugai, o mergina tuo metu gurkšnoja alų.

chalkboard-leg-devgal-5

Devgal šiomis nuotraukomis dalinasi socialiniame tinklaraštyje Reddit. Fotografijos tapo labai populiarios visame pasaulyje – buvo peržiūrėtos daugiau nei milijoną kartų bei sulaukė daugybės tūkstančių komentarų. Mergina taip pat atsakinėja į kitų tinklo naudotojų klausimus apie šią unikalią idėją bei dalinasi įvairiais keliavimo patarimais.

chalkboard-leg-devgal-3

chalkboard-leg-devgal-4

chalkboard-leg-devgal-6

chalkboard-leg-devgal-7

chalkboard-leg-devgal-8

chalkboard-leg-devgal-9-e1499350298675

chalkboard-leg-devgal-10

chalkboard-leg-devgal-11

chalkboard-leg-devgal-12

chalkboard-leg-devgal-13

chalkboard-leg-devgal-14

Taip pat skaitykite: Fitneso trenerė ratukuose – gyvenimas negali sustoti dėl neįgalumo [FOTO]

Rekomenduojame

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: