Jeffree Star / Instagram archyvo nuotr.

Prašmatnios vilos brangiausiuose Los Andželo rajonuose, greiti automobiliai, dizainerių rūbai ir prabangios kelionės privačiais lėktuvais – paprastam mirtingajam tai skamba kaip svajonė, tačiau tokia išties yra populiariausių „Youtube” žvaigždučių kasdienybė. Taip, ją neretai apakina skandalai, iš praeities atkapstytos klaidos ir pasisakymai, privatumo stoka ir 24 valandas per parą akių nenuleidžiantys fanai, tačiau dėl tokių turtų tikriausiai dažnas į visa tai numotų ranka. Šiais laikais, kai tapti socialinių tinklų sensacija atrodo tereikia interneto ir vaizdo kameros, visi nori tapti garsiais ir turtingais, tačiau daugelis tiesiog paskęsta vienodo turinio ir netikrumo jūroje, o tapti stabiliai populiariu ar net įsitvirtinti „Youtube” olimpo viršūnėje nėra taip lengva. Kiekvieną dieną platformą papildo nauji veidai, o patyrusiems – telieka tikėtis sėkmingų algoritmų ir naujų fanų antplūdžio. Tačiau yra asmenybių, kurioms bent kol kas dėl savo populiarumo neverta jaudintis, o viena tokių yra kosmetikos kompanijos magnatas ir kūrėjas Jeffree Star, kurį vieni dievina, kiti nekenčia, tačiau visi turi ką apie jį pasakyti.

Pradžia muzikos pasaulyje

Savo karjerą Jeffree Star pradėjo dabar jau beveik mirusiame socialiniame tinkle „MySpace”. Anuomet, jis buvo sėkmės siekiantis muzikantas ir socialinio tinklo pagalba stengėsi išpopuliarinti savo muziką. Dar 2006-ais jis tapo sekamiausiu asmeniu „MySpace” tinkle, o 2009-ais išleido ir pirmąjį savo studijinį albumą „Beauty Kills”, kuriame galima rasti dainų ir su gerai žinoma repere Nicki Minaj bei dainininke Kesha. Kritikai albumo neišpeikė, klausytojai pamėgo kūrinius, o jis pats išsiruošė net į keletą pasaulinių turų. 2010-ais Jeffree sudarė sutartį su „Konvict Muzik” įrašų studija, kurios įkūrėjas Akon Jeffree apibūdino „naująja Lady Gaga”, buvo pradėti darbai antrąjam albumui. Tačiau šis, dienos šviesos niekada neišvydo, o pats Jeffree 2013-ais iš muzikos pasaulio akiračio tartum išnyko. Tuomet tikriausiai niekas nesitikėjo, kad vos po metų jis įkurs kosmetikos kompaniją, kuri vėliau grumsis su žinomais industrijos vardais ir taps milijonine imperija.

View this post on Instagram

A post shared by Jeffree Star (@jeffreestar) on

„Jeffree Star Cosmetics” įkūrimas ir karjera „Youtube”

Savo „Youtube” karjerą Jeffree pradėjo keldamas makiažo pamokų ir apžvalgų video, tačiau 2014-ais įkūrus „Jeffree Stars Cosmetics”, didžiają kanalo dalį užėmė savireklama. Jis pats teigė, kad viską investavo į šią kosmetikos liniją ir nesėkmės atveju, jam būtų tekę grįžti dirbti į prekybos centrą, kur ir dirbo būdamas paauglys. Tuo metu, Jeffree buvo geri draugai su modeliu ir tatuiruočių bei makiažo meistre Kat von D, kuri padėjo reklamuoti būsimą kosmetikos liniją. Pirmas blynas neprisvilo, buvo parduotos visos prekės, o tai tik plačiau atvėrė duris į makiažo industriją. Kaip teigia pats kūrėjas, jo makiažo linija šiandien verta daugiau nei 150 milijonų dolerių per metus, ją sudaro ne tik lūpų dažai, tačiau ir šešėliai, kontūravimo priemonės, pudros. Nors didžiąją dalį turto Jeffree susižeria iš kosmetikos kompanijos, nemažą dalį sudaro ir pinigai iš „Youtube” kanalo. Jis turi daugiau nei 15 milijonų sekėjų ir yra vienas labiausiai sekamų „Youtube” kanalų, bei antras labiausiai sekamas makiažo artistas platformoje. Jis taip pat yra prasitaręs apie investavimą į marihuanos verslą bei turtą įvariose pasaulio vietose. Galima tik spėlioti, ar beveik neribojami finansiniai resursai paskatina kiek ekstavagantiškus Jeffree poelgius bei elgesį.

View this post on Instagram

A post shared by Jeffree Star (@jeffreestar) on

Gyvenimas lyg svajonėse

Jeffree ir jo vaikinas Nathan gyvena 3,6 milijonus dolerių vertės viloje Kalabasase, Los Andžele. Visas namas yra dažytas rožine spalva, taigi atitinką ryškią Jeffree asmenybę. Tačiau daugiasiai klausimų tikriausiai sulaukia jo garderobas ir drabužių spinta. Kūrėjas visada pasižymėjo itin specifišku ir išsiskiriančiu stiliumi, bei meile dizainerių kūriniams. Prieš keletą mėnesių savo „Youtube” kanale jis atvėrė rūbų spintos duris, kuri įrengta rūsyje, apsaugota neperšaunamu plienu, pirštų antspaudų ir regos skaitytuvu ir ginkluotu apsauginiu. Kiek verti daiktai joje galima tik spėlioti, bet žvaigždės silpnybė – „Hermes” rankinės, o brangiausios jo kolekcijoje kaina – net 379 000 dolerių. Taigi, neverta stebėtis dėl itin stiprios apsaugos.

Neskaičiuojami pinigai

Pinigus leisti Jefree mėgsta ne tik sau, tačiau nevengia palepinti ir savo gyvenimo draugo. Pats Jeffree turi nemenką automobilių kolekciją, tarp kurių galima išvysti ir „Tesla X”, „Lamborghini Huracan”, „Rolls Royce Wraith”. Neseniai būtent automobiliu jis nustebino ir savo vaikiną Nate, kuriam įteikė ryškiai žalią „Aston Martin Vantage”, kuri verta daugiau 155 000 dolerių. Visas šis įvykis žinoma buvo filmuojamas ir patalpintas į „Youtube”, kur sulaukė virš 9 milijonų peržiūrų. Tačiau, kartais kosmetikos magnatas pasielgia ir itin neapgalvotai. Prieš savaitę, skrisdamas su savo komanda iš Europos atgal į Ameriką, jis prarado beveik visą savo registruojamą bagažą, o viename lagaminų buvo ir itin reta „Hermes Birkin” rankinė, kurios vertė – 6000 dolerių. Šia žinia Jeffree pasidalijo savo „Twitter” paskyroje ir prižadėjo nufilmuoti daiktų sugrąžinimą, jeigu jie jį vėl pasieks. Savo pažadą jis ištesėjo, daiktai grįžo, o jų sugrįžimo video sulaukė daugiau nei 8 milijonų peržiūrų. Pats Jeffree Star, savo „Twitter” anketoje pripažino, kad elgėsi neapdairiai palikdamas vertingus daiktus registruojamame bagaže.

Kivirčai su garsenybėmis

Kaip jau galima suprasti, Jeffree – itin ryški ir ekscentriška asmenybė, kuri turi tiek daug garsių ir populiarių draugų, tiek priešų. Štai pats naujausias kivirčas kilo ne su kuo kitu, o su Lady Gaga. Pati Lady Gaga neseniai irgi pasinėrė į kosmetikos kūrimą ir rugsėjį turėtų pasirodyti jos kurta linija „Haus Labaratories. Jeffree Star sukritikavo, kad kosmetikos priemones jau galima iš anksto užsisakyti, nors jos – klientų nepasieks iki rudens. Daugybė Lady Gagos fanų užsipuolė kosmetikos magnatą, o šiam beliko atsiprašyti, nors savo nuomonės jis neišsižadėjo.

Jis nevengė reikšti nepasitenkinimo ir Kylie Jenner kosmetikos linija, tačiau šiais metais didžiausias kivirčas buvo su kitu kosmetikos meistru ir kūrėju James Charles. Tati Westbrook ir James Charles skandalas tapo beveik didžiausia šių metų „Youtube” drama, supriešinusia grožio kanalų atstovus. Jeffree palaikė Tati pusę, ne kartą tik paskatindamas gandus apie neva agresyvų James bendravimą su vaikinais, heteroseksualių vaikinų viliojimą ir apskritai siaubingą elgesį. Skandalui įsišėlus, Jeffree patalpino vaizdo įrašą, kuriame kalbėjo, kad daugiau veltis į tokio tipo nesutarimus neplanuoja. Tai jau eiline tapusi kūrėjo reakcija – greitas atsitraukimas, tačiau kontraversiškų situacijų ar šešėlių iš praeities išvengti nepavyksta.

Turtingas skandalistas?

View this post on Instagram

A post shared by Jeffree Star (@jeffreestar) on

Socialinėje erdvėje Jeffree ne kartą buvo buvo minimas kaip rasistas ir seksistas. Prieš keletą metų viešumą pasiekė seni jo vaizdo įrašai, kurie tikriausiai buvo laikomi komiški, bet Jeffree juokėsi iš juodaodžių, bei ragino į juos mesti sieros rūgšties, kad veidas taptų šviesesnis, taip pat buvo galima rasti įžeidžiančių pasisakymų iš „MySpace” laikų. Moteris, su kuriomis nesutaria, jis nevengia apibūdinti žeminančiais, įžeidžiančiais terminais. 2017-ais jis atsiprašė visų, kuriuos galėjo įžeisti ir baisėjosi žmogumi, kuriuo buvo. Pataisyti gana prastą žvaigždės reputaciją ėmėsi kitas „Youtube” kūrėjas Shane Dawson. 5 dalių dokumentikoje, kuri sulaukė daugiau nei 75 milijonų peržiūrų, jis giliau nagrinėjo Jeffree Star problemas, skandalingą asmenybę, praeities nuopolius. Jeffree dažnai kritikuojamas ir dėl neapgalvotų pirkinių, didelių išlaidų, ypač dabar, kai dauguma stengiasi gyventi kuo paprastesnį gyvenimo būdą. Tačiau, kol kas atrodo, kad skandalai jo sukurtos imperijos nesugriauna, o kaip tik – paskatina populiarumą ir pardavimus, ko tikėtina jis visada ir siekė.

View this post on Instagram

A post shared by Jeffree Star (@jeffreestar) on

„Youtube” žvaigždžių pasaulis yra daug sudėtingesnis nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Fanai ir sekėjai mato tik mažą dalelę realių gyvenimo nuotrupų, bet praeities klaidos, neapgalvotas elgesys ar žodžiai greitai pasiveja ir tampa žurnalų antraštėmis. Pažvelgus į konkrečias asmenybes tampa aišku, kad greita ir netikėta šlovė, pinigai ir populiarumas nors ir sukuria tam tikrą įvaizdį, žmogaus charakterio iš esmės nepakeičia, o jei tai ir padaro – tada tikrai ne į gerą.

Taip pat skaitykite: 10 daugiausiai uždirbančių „Youtube“ žvaigždžių

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: